• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 tygodnie po zabiegu

RandomGuy

Active member
Nie zachodzi, im wyżej go uniosę w spoczynku tym bardziej wszystko się marszczy, w bokserkach zazwyczaj mam do góry i minimalnie najdzie na koronę, ale to też nie zawsze.
 

richyrich

Active member
Tak patrzę i pisałeś o tym, że masz loose i chciałbyś bardziej tight, ale powiem ci, że ja w moim loose mam o wiele więcej skóry w spoczynku niż ty, mam praktycznie zawsze zakryty żołądź przynajmniej w połowie. Także chyba jakbyś coś kombinował to wyszłoby już tylko bardzo mocne tight
 

RandomGuy

Active member
Widocznie mój naplet jest bardziej elastyczny 😅 We wzwodzie mogę nim trochę poruszać co daje na prawdę sporo przyjemności na trzonie. Myślałem nad kombinowaniem, ale już mi przeszło, takie rewizje na mocne tight to też przecież trochę ryzykowne… mocno napięta skóra + szwy, szczególnie, że mój wariacik trochę jednak rośnie przy wzwodach, szkoda zachodu.
 

Stulejka1994

Active member
Kozacka lanca
Tur jest drogi ale wie co robi

Ja pierdziele 3500 zabieg 400 konsultacja 400 zmiana opatrunku 400 zdjęcie szwów 😂🤣 5 tysi będzie mało.. Ale zabieg kozacki
RandomGuy nie denerwuj sie że ja z tymi cenami wyskakuje
Ale sam zrozumiesz
Co innego 1500 co innego 4000-5000
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry