• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2-gi dzień po zabiegu. Pytania i wątpliwości.

zas

New member
Wczoraj miałem zabieg plastyki napletka. Robiony był w Elblągu na NFZ przez dr Gorczycę. Bezpośrednio po zabiegu miałem lekkie krwawienie, które szybko ustąpiło i nic nie krwawi, nie ma żadnego obrzęku ani siniaków. Nic też nie boli - odczuwam jedynie malutki dyskomfort jakby żołądź był obolały. Jedno mnie zastanawia aczkolwiek to, że ta część napletka co była robiona jest tak zawinięta, że w sumie widać tylko tą skórę nie ruszaną. Nie wiem czy próbować odciągnąć chociaż lekko żeby się blizny odsłoniły bo lekarz mówił, żebym po tygodniu + odciągnął napletek. Czy jeśli bym nie odciągnął napletka teraz, to czy może się coś źle zrosnąć? Jak to przemyć? Bo lekarz mówił, że można już na drugi dzień po zabiegu. Tylko polać wodą z prysznica czy też to namydlić lekko?
 

Tomash_pl

New member
Dziwne. Ja 3 dni po zabiegu dostałem opier że jeszcze nie ściągnąłem napletka... Myć czym się da acz pierwszy tydzień radzę np. Octenisept + wacik. Potem śmiało mydłem ;)
Pozdro.
 

zas

New member
Wydaje mi się, że napletek będzie nadal za ciasny :? . Dzisiaj idę na kontrolę to się wszystko wyjkaśni.
 

Tomash_pl

New member
U mnie też z bólem schodził i był mega ciasny. Dziś nadal idzie z lekkim bólem ale za ciasny na pewno nie jest ;) Podczas wzwodu nadal idzie z trudem i za żołędzią robi się "załupek". Ale odczekam aż caluśka opuchlizna zejdzie bo myślę że wtedy będzie ok.
Pozdrawiam.!
 

Podobne tematy

Do góry