• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 dni zabiegu. Pilnie potrzebuje rady

Buzz44

New member
Witam, jestem niespełna 2 dni po zabiegu. Przyda mi się Wasza rada. Pierwsza noc była dość ciężka, gdy zeszło znieczulenie czułem ogromny ból związany z wieloma nocnymi zwodami. Druga noc bez problemu. Znalazłem dzisiaj kawałek szwu. Zastanawiam się czy nie doszła do zerwania szycia w jednym z miejsc. Dajcie znać co o tym sądzicie.

Zdjęcia :
 

mati12

Well-known member
Kiedy masz wizytę kontrolą?

Nie wygląda dobrze taki stan był od razu po zabiegu? Wygląda jakby naczyńka popękały masz normalnie czucie jakiś ból?
 

Buzz44

New member
Byłem prywatnie, ale nie mam zaplanowanej wizyty kontrolnej. Jeszcze dzisiaj rano mnie bolało, ale teraz czuje jedynie tarcie żołędzi. Ciemny kolor to zaschnięta krew, martwię się jedynie szwami..

Siniaki miałem od razu po zabiegu
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Póki trzymają i nic sie nie rozlazi to nie ma co panikowac. Dwa dni to wyglada jak wygląda. Byle by szwy wytrzymaly te poltora, dwa tygodnie.
 

Buzz44

New member
Edit: makabryczny kolor to efekt utalentowanego octaniseptem maści na bazie jodyny - teraz wszystko jest różowe jak być powinno. Opuchlizna po mału schodzi, oponka jest symetryczna. Dziękuje za zainteresowanie ;)
 

Podobne tematy

Do góry