• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 Dni po zabiegu

Maćko123

New member
Witam
Jestem dwa dni po zabiegu przedłużania wędzidełka i nie ukrywam że troche mnie nie pokoi to jak wygląda rana. Przypomina ona nieudany zamach bombowy na sklep mięsny i stąd moje pytanie czy wszystko jest git czy czasami nie jest coś źle zszyte. Głownie martwi mnie ten mały "dzyndzel" na samym końcu. Dodam jeszcze że cały czas utrzymuje się opuchlizna jednak nic mnie nie boli.
Dzięki za odpowiedź
 

Oreo134

Member
Może tam był szew przy koncówce tylko puscił i teraz odstaje, a jak nie na ciagasz tego to też to odstaje? Bo jakby to było dociśniete to by wyglądało to chyba normalnie jak dalsza cześc w strone czubka.
 

Oreo134

Member
Ja sie tylko jedną rzeczą przejmuje, że lekarz zażyczył sobie 1.5 tysiąca za wydłużenie wędzidełka, jeszcze zauważył że mam troche za wąski napletek (mam lekki problem przy zsuwaniu go) i za to kolejny tysiąc, 2.5 tysiąca za te dwa małe zabiegi? Na prawdę ? Narazie zdecydowałem sie na samo wędzidełko, nwm co z tym napletkiem za tyle pieniędzy.
 

Maćko123

New member
ja miałem ten sam problem z napletkiem, i w zasadzie jeszcze nie jestem w stanie powiedzieć czy wędzidełko to rozwiązało, ale zobaczymy jak sie zagoi, a co do ceny to troche się ceni twój doktorek, tym bardziej że ja za swój zabieg zapłaciłem 600 złotych
 

Podobne tematy

Do góry