• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

15 dzień po obrzezaniu w Poznaniu

PrzeS

New member
Witam, jestem 15 dzień po obrzezaniu. Cięcie goi się całkiem przyzwoicie, jednak martwi mnie nieco wędzidełko, które nie zostało usunięte. Miałem kiedyś przedłużane wędzidełko i teraz przy obrzezaniu doktor powiedział, że zostawimy tak i będzie dobrze. Martwię się, że biedzie teraz ciągnąć za grzyba i trzeba będzie poprawkę wędzidełka robić. Może ktoś miał podobnie robione i może się wypowiedzieć?
Mam nadzieję, że da radę jakoś otworzyć zdjęcia z linków.
Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi

 

morgan66

Active member
Hej, zupełnie nie rozumiem Twoich obaw i pytania...Wędzidełka już nie masz - pozostała po nim blizna, a zabieg jaki miałeś wcześniej to było jego usunięcie nazywane bardziej przyjaźnie "przedłużaniem" więc nie bardzo rozumiem co wg Ciebie obecny lekarz miał jeszcze wyciąć.....Nie sądzę bynajmniej aby cię "ciągnęło" od spodu. Natomiast jakkolwiek wygląda spoko, to trochę jednak masz napuchnięty jak na 15 dzień napletek wew. (trochę ciasne szycie?) - warto bardziej tu zwrócić uwagę. pozdrawiam
 

Podobne tematy

Do góry