• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

13 dni po zabiegu. Ocena i możliwy problem

rychu777

New member
Cześć, dzis mija 13 dzien po zabiegu obrzezania częściowego.
Dopiero dzisiaj mogłem ściągnąć napletek bez większego bólu (wcześniej obrzęk na to nie pozwalał)
Moim oczom ukazała sie linia szwów, gdzie nic nie krwawi, natomiast martwią mnie te jakby rozdzielone cypelki. Chyba w tych miejscach rozpuściły sie szwy, nie za szybko? Tak to powinno wyglądać czy cos się stało? A moze spartolona robota?

 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Z lewej i od góry wygląda ok. Z prawej no... źle. Wg mnie te ząbki zapewne zostaną, są zbyt duże by się to wygładziło samo. Teraz i tak nic nie zrobisz, czekaj cierpliwie na dobre wygojenie, jak za 2 - 3 tygodnie te ząbki będą identyczne to wtedy już wiadomo że zostaną. Póki co może akurat sie to w jakimś stopniu wyrówna. Moim zdaniem opcje dwie skąd się wzięły. Albo w tym miejscu lekarzowi zapomniało się jak się szydełkuje albo przez to, że jak sam napisałeś miałeś obrzęk, no i powstały baloniki pomiędzy szwami. Skóra musiała gdzieś znaleźć miejsce by sobie spuchnąć a szwy na to nie pozwalały i wyszła między szwami. Z czasem opuchlizna zaczęła schodzić ale w tych miejscach już się skóra rozciągnęła za mocno.
 
Ostatnia edycja:

admma412

Member
Kurczę nie wygląda faktycznie to zbyt fajnie jak się na to patrzy no co teraz i tak nic pewnie nie da sie zrobić musisz poczekać może to się jakoś uformuje i jak się zagoi to wtedy myśleć co dalej jak bedzie git to zostawić a jak nie to moze jakaś poprawka w przyszłości w postaci obrzezania całkowitego żeby to lepiej wyglądało estetycznie
A wysyłałeś zdjecia swojemu urologowi żeby on zaradził coś na ten temat?
 
Ostatnia edycja:

rychu777

New member
A jesli by to zostało to w ogóle jakiś stosunek seksualny będzie możliwy czy to moze cos utrudniać? Chciałem odrazu całkowite ale ten urolog robi tylko częściowe. O 10:30 mam drugą wizytę kontrolną, napisze co mi powie
 

admma412

Member
To takiego mocno średniego specjaliste wybrałeś jak nie dostosowuje odpowiedniego obrzezania pod pacjenta bo każdy jest indywidualnym przypadkiem ja np przy stulejce nie mógłbym mieć częściowego żeby to dobrze wyszło, dlatego właśnie musiałem zdecydować się na całkowite obrzezanie.
Ale nie ma co się też negatywnie nastawiać zobaczysz co ci powie chociaż ja uważam że jeśli się nie poprawi i gość za bardzo ci nie doradzi to poszukałbym kogoś naprawde z dobrymi opiniami co zna sie na robocie żeby doradził ci co i jak i w razie czego naprawił troche ten problem w przyszłości jak będziesz mógł. Co do stosunku seksualnego to nie mam pojęcia też kwestia tego jak to będzie wyglądać po zagojeniu.
 

rychu777

New member
Powiedział że faktycznie nie wyglada to dobrze natomiast zostawimy to do zagojenia a najwyżej pozniej te ząbki można odciąć juz bez kosztów. Ale nie wiem czy to poprawiać czy lepiej zrobić obrzezanie całkowite u Tondla? Urologa podam po zagojeniu bo moze jeszcze sie poprawi chociaz pewnie mam złudną nadzieje. Korektę wędzidełka zrobił perfekcyjnie 3 lata temu
 

Dawid88

Active member
Nawet jeśli fizycznie nie będzie robiło problemu to będziesz miał to w głowie do końca życia więc lepiej dobrze poprawić
 

rychu777

New member
Ogólnie moze ktoś wyciągnie lekcje z mojego błędu, miałem trochę ciężką sytuację bo dopiero skończyłem szkołę i nie miałem jeszcze pracy, a moja dziewczyna odczuwała potrzebę więc próbowaliśmy z tym niesprawnym sprzętem (odczuwałem ucisk w wzwodzie w rowku pod żołędziem), nie dało sie dojsc i wtedy zrozumiałem ze musze się poddać obrzezaniu. Z racji ze nie miałem pracy to musiałem pożyczyć od rodziców przez co też chciałem to zrobic jak najtaniej - u tondla chyba wtedy wyczytałem ze cos koło 3-3,5 tys a u mojego urologa 2 tys. Zdecydowałem sie na druga opcje i teraz musze i tak zapłacić za zabieg u tondla. Podchodźcie do tematu na spokojnie i szukajcie lekarzy z dużą ilością opini. Jestem głupi że tak zrobiłem
 

Podobne tematy

Do góry