• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

12 dni po całkowitym obrzezaniu

Trolo

Well-known member
Rozumiem, ale pytanie czy faktycznie dało się coś z tym więcej zrobić, czy np. rozklejanie groziłoby rozerwaniem żołędzia. Ciężko powiedzieć.
Ile masz lat? Miałeś całkowitą stulejkę?
 

Adriano

New member
Tak całkowita właśnie nic mi nie powiedzieli od początku wydawało mi się to podejrzane bo widziałem tutaj zamieszczane zdjęcia a lat 35
 

Trolo

Well-known member
To w sumie mogło się tak zrosnąć, że nie było szans tego rozkleić, żeby czegoś nie uszkodzić. Wiesz jak się ma "naście" lat to rozklejanie już jest ciężkie, a co dopiero w Twoim wieku. Ale udaj się do lekarza wykonującego zabieg i zapytaj "dlaczego mój penis tak wygląda skoro miałem być obrzezany"?
 

Adriano

New member
Ok dzięki za pomoc teraz tylko czy się tam dostanę bo tak gdzie wykonywałem zabieg jest szpital covidowy no ale będę próbował dzięki jeszcze raz
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ogolnie to masz pecha. Pierwsze co to zajebali sprawe twoi rodzice, bo gdy byles maly powinni byli zrobic z tym porządek. Drugie zajebales sam ze od tam mlodzienczych lat nie zainteresowales sie czemu cos jest nie teges z twoim przyrodzeniem.
Jezeli nie dalo sie inaczej kroic i szyc to trudno. Musisz z tym zyc. Ale ja to bym sie doinformowal czemu tak ci zrobil lekarz a nie inaczej.
 

Podobne tematy

Do góry