• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wyniki wyszukiwania

  1. A

    Dlaczego dostalem bana?

    Cały czas nie odpisałeś mi na priv napisałem 16 maja jak jeszcze potrzebujesz wyjaśnień to dawaj
  2. A

    Czy mam stulejkę/krótkie wędzidełko? 15L(zdj)

    Przychodzę z prośbą ocenę czy mam za krótkie wędzidełko lub stulejkę. Ogólnie wygląda to tak że podczas spoczynku napletek normalnie się odprowadza natomiast podczas wzwodu schodzi przy dyskomforcie. Dam wam jeszcze do możliwości lepszej oceny informację ,że dopiero rok temu pierwszy raz zszedł...
Do góry