• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę? 15lat

arek a

Active member
@MoimZdaniem Czy tu się zebrał jakiś sąd kapturowy, żeby osądzać chłopaka ile ma lat?
Dajcie mu spokój, mówi że ma 15 lat, to ma i kropka. Jaki miałby mieć w tym interes, żeby kłamać?
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry