• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Netykieta forum

Podstawowe zasady panujące na forum męskiezdrowie.pl

 1. Przed założeniem nowego wątku skorzystaj z wyszukiwarki na forum.
 2. Swoje wątki zamieszczaj w prawidłowych działach.
 3. W wątku umieszczaj dokładny i zrozumiały opis, a w razie potrzeby zamieść zdjęcia.
 4. Zdjęcia umieszczaj hotlinkując z imagehost.pl poprzez kody do osadzania BBCode z miniaturą obrazu.
 5. Wypowiedzi pisz w języku polskim. Pamiętaj o zasadach ortografii i interpunkcji.
 6. Temat wątku powinien być krótkim streszczeniem jego zawartości. Tematy typu "Mam problem", "Pytanie", "Pomocy!" nie stanowią wartościowej informacji dla osoby czytającej. Temat wątku powinien zaczynać się od wielkiej litery.
 7. Każdy wątek dotyczy jednego problemu, zagadnienia dlatego pisz posty odnoszące się tylko do jednego tematu. Jeżeli masz inne pytanie załóż odrębny, nowy wątek w odpowiednim dziale forum.
 8. Dzieląc się znalezionymi informacjami lub cytując podawaj źródło informacji, cytatu oraz autora. Bezwzględnie przestrzegaj praw autorskich.
 9. Dłuższe partie tekstu oddzielaj znakami nowego wiersza. Nie nadużywaj formatowania tekstu i pisania WIELKIMI LITERAMI, które w Internecie oznaczają krzyk.
 10. Jeżeli inny użytkownik łamie regulamin forum lub netykietę nie zwracaj uwagi tej osobie. Skorzystaj z opcji "Raportuj zły post".
 11. Jeżeli chcesz podziękować innemu użytkownikowi za wartościową odpowiedź, pomoc skorzystaj z funkcji oznaczania postów "Podziękowanie".
 12. Nie obrażaj innych użytkowników forum, nie używaj wulgarnych słów i nie stwarzaj sytuacji konfliktowych z powodu różnicy zdań.
 13. Nie rozsyłaj spamu w postach, prywatnych wiadomościach, wiadomościach e-mail.
 14. Używaj prywatnych wiadomości do spraw prywatnych, które nie są interesujące dla szerokiego grona odbiorców. Istotą forum jest wymiana wiedzy i pozostawienie wartościowych dyskusji, doświadczeń dla innych, którzy odwiedzają lub będą odwiedzać to forum.
Do góry