• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Recent Content by MatMas

  1. M

    Ilu jest tu homo/bi xD?

    @GallAnonimPL w jakim sensie nie traktowałbyś jako "rozrywki"? Co jeśli w trakcie np. balu karnawałowego wpadłeś sobie z kimś w oko, po czym wylądowaliście razem w łóżku albo na trawie :P ale nie wiesz czy tę osobę lubisz bo jej jeszcze tak naprawdę nie znasz to co?
  2. M

    Obrzezanie dla własnego widzimisię!

    Lata temu miałem usuwane wędzidełko, żałuje że nie zrobiłem za jednym razem zabiegu z napletkiem. Teraz po ok 12 latach będę usuwał napletek bo mi się po prostu nie podoba. Mimo że nie jest to stulejka, nie mam problemu z odciąganiem skóry, ale jest jej za dużo i robi sie taki nie ładny...
  3. M

    Ilu jest tu homo/bi xD?

    @arek a można zapytać ile masz lat? Jako hetero, twierdze że strasznie pierdzielisz głupoty i trochę gubisz się we własnych założeniach. A co ze związkami kobiety i mężczyzny którzy biologicznie nie mogą mieć dzieci? Oni już muszą zrezygnować z seksu bo "Bozia im nie dała" by mogli mieć...
  4. M

    Dr.Emilia Pawłowska Krajka

    Tak, Royal Clinic
  5. M

    pod jakim postem?

    pod jakim postem?
  6. M

    Dr.Emilia Pawłowska Krajka

    Ja sie wybieram niedługo do tej Pani na wazektomię i miejmy nadzieję za jednym zamachem obrzezanie laserowe h&t.
Do góry