Recent Content by jarek89

 1. J

  A co sądzicie o tym sposobie?

  Tak, w przypadku stulejki u osoby dorosłej w grę wchodzi tylko zabieg. Próby rozciągania napletka mogą spowodować tylko dalsze zwężanie.
 2. J

  Obrzezanie / Plastyka - Co wybrac?

  Czemu uważasz, że plastyka napletka to najgorszy wybór? Mając stulejkę całkowitą, od dzieciaka, miałem plastykę i zachowałem cały napletek. Nie rozumiem, skąd ten ferment na plastyczne poszerzenie ujścia napletka. Efekt zależy od umiejętności chirurgicznych urologa. Podobnie jak przy obrzezaniu...
 3. J

  Stulejka - zabieg w Warszawie czy w Poznaniu?

  W Warszawie polecam lek. Grzegorza Piotrowicza. W ramach NFZ przyjmuje w SPZOZ Warszawa-Ursynów (Centrum Zabiegowe przy Kajakowej 12). Prywatnie w CM Piaseczno na Ursynowie. Lekarz z dużym doświadczeniem. Starszy Asystent w Klinice Urologii Wojskowego Instytutu Medycznego MON.
 4. J

  Kłopoty z erekcją i brak odczuć po wycięcie wędzidełka

  Nie widzę związku między przycięciem i ponownym zszyciem wędzidełka a brakiem erekcji. Erekcja nie ma z tym nic wspólnego. Erekcja to proces złożony. Na nią ma wpływ przede wszystkim neurotransmisja (serotonina) w mózgu oraz wrażliwość receptorów tzw. muskarynowych w rdzeniu kręgowym i prąciu na...
 5. J

  Seks ze stulejką u prostytutki

  Prostytutka przyjmie Cię z całym dobytkiem. Stulejką i chorobami zakaźnymi. Pomysł tragiczny. Wylecz stulejkę i znajdź sobie dziewczynę.
 6. J

  Ściąganie napletka po obrzezaniu częściowym

  Zawsze jest opór po operacji. Próbuj systematycznie, delikatnie odciągać skórę. Za każdym razem powinno być lepiej. Nastaw się na cierpliwość. Próbuj w ciepłej wodzie - to zmiękcza skórę. Na tym etapie nie stosuj żadnych niezaleconych maści czy kremów. Organizm sobie sam poradzi.
 7. J

  PO I PRZED wydłużaniem wędzidełka zdjecia do oceny

  Moim zdaniem fachowa robota. Na bliznę możesz stosować maść, np. Cepan (najtańsza i chyba najlepsza). Powinna delikatnie uelastycznić bliznę, a zawarta w niej alantoina wyeliminować dyskomfort.
 8. J

  Czy tabletki na przedwczesny wytrysk działają

  Jedyne skuteczne tabletki to Prilygy, czyli dapoksetyna. Dostępna w aptekach, na receptę. Jest to lek o udowodnionej klinicznie skuteczności.
 9. J

  Prezent

  Ja swojemu dałem Jack Danielsa. Zabieg na NFZ.
 10. J

  Mascie na chlonke/oponke

  Tak jak napisał przedmówca - naciągnięcie napletka na zołądź powinno pomóc, czyli ucisk. Pozwala odprowadzić zalegającą limfę do układu chłonnego.
 11. J

  Jaki typ obrzezania wybrać?

  Temat pojawiał się tysiąc razy. Polecam opcję "Szukaj".
 12. J

  Nadmiar skóry i problem zsuwania

  Trudno powiedzieć. Nadmiar skóry napletka występuje rzadko. Musisz to ocenić w trakcie seksu. W razie wątpliwości wrzuć fotki, bo z opisu trudno ocenić.
 13. J

  2 Miesiące po wydłużaniu wędzidełka

  2 miesiące to długo, choć zgodnie z zasadami chirurgii rana zamyka się i bliznowaceje do pół roku. Stosujesz jakąś maść na blizny? Powinna delikatnie uelastycznić bliznę.
 14. J

  Leczenie skrzywienia lekiem Xiapex i falą uderzeniową ESWT

  Sama nazwa procedury brzmi "uderzeniowo". Nie słyszałem o tej metodzie. Nie wyobrażam sobie też zmiany kształtu ciał jamistych laserem. Proponuję skonsultowanie tej metody leczenia z autorytetami urologii, ponieważ brzmi wątpliwie.
Do góry