• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Recent Content by Axel23

  1. A

    Zabieg staplerem plus usunięcie wędzidełka 19/01/2026

    Elegancko wyszło. Z zachowaniem wędzidełka i trochę napletka a nie wycięte wszystko w pień.
  2. A

    Zabieg staplerem plus usunięcie wędzidełka 19/01/2026

    Po zabiegu wygląda to dobrze. Coś więcej o tym gdzie bylo robione i jaki styl wyszedł ?
  3. A

    Moja aktualna sytuacja i to co będzie po zabiegu.

    Spieprzona robota i tyle.
  4. A

    Zabieg Nesbita - problem

    A który urolog tego dzieła dokonał ? Wygląda to wybrzuszenie z boku kiepsko.
  5. A

    Czy mój penis wygląda normalnie

    Lepiej powiedz kto robił zabieg stulejki bo po czasie wygląda to bardzo dobrze i naturalnie 😉
  6. A

    1,5 roku po operacji stulejki

    Moim zdaniem bardzo dobrze wygląda bo naturalnie. Tak jakby nic nie było robione. Kto wykonał zabieg ?
  7. A

    7 dni po zabiegu laserem

    Ta to zawsze wytnie na low. Nie oszczędza widzę nikogo.
  8. A

    Wrodzone skrzywienie relacja / zabieg dr Kuźniar

    @Forestgump Witam. Wydaje mi się, że doktorek skupił się tyko na jednym skrzywieniu zwłaszcza jeśli robiłeś to na NFZ. Pewnie chciał abyś przyszedł już do niego z pieniędzmi na skorygowanie skrzywienia bocznego. Pamiętajcie dla nich to biznes... Mało jest teraz lekarzy/doktorów z powołania.
Do góry