• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

arek a's latest activity

  • A
    arek a odpowiedział(a) w temacie Ilu jest tu homo/bi xD?.
    Ja myślę, że najlepiej by było, gdyby wszyscy rodzili się hetero, nie chodzi mi oczywiście o to, że ci co mają inne odczucia, nie mają...
  • A
    arek a odpowiedział(a) w temacie Ilu jest tu homo/bi xD?.
    A Twoje odczucia, przekleństwo, czy dobrze Ci z tym?
  • A
    arek a odpowiedział(a) w temacie Ilu jest tu homo/bi xD?.
    A znasz przypadki ze słyszenia, gdzie sytuasytuacja jest odwrotna, czyli bardziej do kobiet lub po równo?, ale praktycznie, nie...
  • A
    arek a odpowiedział(a) w temacie Do oceny.
    Tutaj raczej wystawiamy się kulturalnie. Lepiej brzmiałoby ,,penisem"
  • A
    arek a odpowiedział(a) w temacie Ilu jest tu homo/bi xD?.
    Kto pyta, nie błądzi.
  • A
    arek a odpowiedział(a) w temacie Ilu jest tu homo/bi xD?.
    A byłbyś wstanie zawrzeć związek małżeński z kobietą, mieć rodzinę z dziećmi, i zrobić trwałą abstynencję od mężczyzn, przynajmniej...
  • A
    arek a odpowiedział(a) w temacie Ilu jest tu homo/bi xD?.
    Czyli w Twoim przypadku większa skłonność do faceta rozumiem. A jeśli chodzi o ciało, to bardziej wolisz oglądać facetów, a mniej...
  • A
    arek a odpowiedział(a) w temacie Ilu jest tu homo/bi xD?.
    Kto tutaj jest biseksualny, niech opisze, czy bardziej odczuwa pociąg do mężczyzn, czy kobiet, a może po równo?. Trudno mi to sobie...
  • A
    arek a odpowiedział(a) w temacie Stulejka niepełna.
    Wstaw może kilka zdjęć w spoczynku i w wzwodzie, lepiej będzie coś doradzić jak się to widzi.
  • A
    arek a odpowiedział(a) w temacie Pierścień/stulejka częściowa.
    Czyli bez obaw, wszystko w porządku.
  • A
    arek a odpowiedział(a) w temacie Pierścień/stulejka częściowa.
    Ale wędzidełko jest w normie, czy krótkie?
  • A
    arek a odpowiedział(a) w temacie Pierścień/stulejka częściowa.
    We wzwodzie ładnie napletek się rozchodzi, mało go widać i nie ma tego zwężenia, jak widać w spoczynku. A od strony wędzidełka też też...
  • A
    arek a odpowiedział(a) w temacie Pierścień/stulejka częściowa.
    W trakcie zwodu napletek przeważnie sam schodzi, ale nie zawsze tak jest i wtenczas można sobie pomóc zsunąć go palcami i tak samo...
  • A
    arek a odpowiedział(a) w temacie Pierścień/stulejka częściowa.
    Jak nie ma bólu, nie ma dyskomfortu, napletek schodzi, to nie ma potrzeby obrzezywać.
  • A
    arek a odpowiedział(a) w temacie 3 dni po - czy wszystko jest okay?.
    A na trzonie penisa jest opuchlizna, czy z natury jest taki gruby?
Do góry