• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Źle zrobiony zabieg :( nacięcie grzbietowe napletka

21tehace21

New member
Witam, mam taki problem miesiąc temu poddałem się zabiegowi, miało być częściowe obrzezanie, ja idąc do lekarza nie byłem zagłębiony w ten temat i myślałem że jest tylko częściowe i całkowite obrzezanie a mi lekarz zrobił tylko nacięcie grzbietowe napletka i tak zostawił, i teraz gdy leży to z tyłu napletek wygląda jak język indyka, gdy stoi jest trochę lepiej ale raczej nie jestem zadowolony, i tu pytanie.
Jaki rodzaj obrzezania można jeszcze zastosować po takim nacięciu ?
Czy jest szansa że nabierze jakiegoś wyglądu moje teraźniejsze obrzezanie, minął dopiero miesiąc ?
 

21tehace21

New member
Normalnie taki jestem zły że aż mi się płakać chce, myślałem że w końcu rozwiąże swój problem a teraz to mam jeszcze gorzej 😔 naprawdę nie ma szans że jakoś to będzie ? Jakie obrzezanie mozna jeszcze z tego zrobić ? Wstrzymać się jeszcze z miesiąc czy od razu robić poprawkę ?
 

moraj

Member
Nie wygląda to dobrze, myslę że zostało wycięte wędzidełko i dlatego taki efekt, zobacz sobie u mnie bo też miałem wycięte i lekarz przyszył z tyłu część napletka do żołędzi i wtedy wygląda to naturalnie
 

21tehace21

New member
A jak myślicie jak będzie podczas stosunku ?
Czy mam jeszcze jakieś pole manewru jeżeli chodzi o obrzezanie czy zostaje tylko to najciasniejsze ?
Czy można to jeszcze naprawić ?
 

Podobne tematy

Do góry