• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zerwane wędzidełko, uciskający pierścień na napletku, białe plamy na żołędziu :-(

sebajon

New member
Panowie jest to mój pierwszy post na temat penisa :).
Mam 38 lat, problemy z wackiem mam od dłuższego czasu lecz nie wiem od kiedy i nawet nie byłem z tym u żadnego lekarza :-(.
Któregoś dnia zauważyłem że na moim napletku robi się taki pierścień uciskający a podczas zwodu występują mikro pęknięcia naskórka.
W miejscu tych pęknięć zrobiły się takie białawe grudki które mam do teraz, wędzidełko zauważyłem że dojść mocno się zrosło żołędzia po szerokości.
Do tego zaniepokoiły mnie białe dojść duże plamy na główce penisa :-(, myślałem że to może przez to że wędzidełko jest za krótkie i biały odcień występuję gdy wędzidełko pociąga żołądzia.
Przeszukując internet gdzie napotkałem się z podobnym problem i że to może być liszaj twardzinowy :-(...
Czytając o tej chorobie załamałem się :-(.

Pozdrawiam.


 

mar_get

New member
Cześć, mi zaczęło się robić cos takiego na napletku od jakiś 3-4 lat, a mam 42. Na żołędzi nie miałem nic takiego. Co do napletka to już go w większości nie mam. Z konsultacji dowiedziałem się że to początki robienia się stulejki. Więc podjęłam decyzje o całkowitym obrzezaniu, której nie żałuje. Skonsultuj to z dobrym fachowcem. Wędzidełko masz do roboty.
 

flader

Active member
Wędzidełko po zerwaniu mogło się zabliźnić i dlatego teraz jest tak krótkie. Musisz przejść zabieg plastyki. Idź do lekarza, przy okazji dowiesz się czy to jest liszaj.
 

nope

Well-known member
Temat prosty... Obrzezanie i po klopocie. Zrob cos z tym bo jak to liszaj to bedzie jeszcze gorzej o ile juz sie nie rozroslo na grzyba bo mowisz ze masz jakie plamy ale niekoniecznie to musi byc to. A jak masz liszaja tam na zwezeniu to wyciecie go gwarantuje wyleczenie.
 

Podobne tematy

Do góry