• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

Arktik

Well-known member
robiłem cytometrie w euromedice 3 x. Biorę autoszczepinke + cipronex na fecalisa. Przed antybiotykiem wyszło najmniej leukocytów i nabłonków, w następnych badaniach więcej. Dla porównania robiłem mocz ogólny na jakubowskiego przy szpitalu (za 25 zł) i tam też jest jakaś cystometria (fluorescencyjna cytometria przepływowa). Jeśli są to wychodzą bakterie, leukocyty, erytrocyty, nabłonki płaskie, wałeczki szkliste. I tam w pierwszym badaniu wyszły mi leukocyty, erytrocyty, wałeczki szkliste i bakterie a w 2 już tylko leukocyty i erytrocyty. Ale czy to coś znaczy to nie wiem, bo objawy w postaci mrowienia w kroczu mi się utrzymują.
Bo pewnie zależy też z którego moczu się to oddaje też nie jestem przekonany co do skuteczności oceny antybiotykoterapii przez to badanie.
 

Damien777

Member
Czy komus te masaże prostaty rzeczywiście pomogły czy to mit jak z tymi mięśniami? Miałem dzisiaj taki masaż u urologa kompletnie bez reakcji na zmniejszenie objawów
 

Kamil88

New member
Ta cytometria to jest jakieś zwykle badanie moczu tylko przez jakąś maszynę czy jak? Bo byłem się pytać u siebie w szpitalu czy coś takiego robią to pan w okienku był się pytać kobiet które są w laboratorium i mi mówię że zwyczajnie odddac moczę i jest przepuszczone przez maszynę więc czy to dobrze że po prostu nie za bardzo wiedza co i jak?
 

Kamil88

New member
Aha to dziwne że zlecił mi to zrobić na przed wizytą skoro on tylko robi hmm to pewnie by się skontaktować pasowało co i jak ,a koszt tego jaki?
 

Podobne tematy

Do góry