• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty Kraków

esco

New member
Cześć. Bez zbędnego pisania. Jakiego lekarza polecacie do wyleczenia zapalenia prostaty (bakteryjne) w Krakowie lub w okolicy.
 

wpiot

Active member
Dr Szmer to dobry wybór na początku, dobra diagnostyka, szersze spojrzenie (2 specjalizacje).
Niektórzy bardziej cenią dr Gołąbka, który też zaczyna od diagnostyki, ale często stawia na mocne kuracje antybiotykami dożylnymi.

Niezależnie od lekarza trzeba się nastawić na wydatki i mieć sporo szczęścia.
 

Japko

New member
Dr gołąbek w Mediqus bierze 1600 za konsultacje urologiczna.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dr gołąbek w Mediqus bierze 1600 za konsultacje urologiczna.
1600zł jest jak najbardziej możliwe, bo już kiedyś wizyta kosztowała 1200zł. Pamiętam jak doznałem dolegliwości, to na początku 2019roku doktorek śpiewał 400zł za wizytę.

Dla mnie osobiście.. 1600zł za konsultacje, to jakaś padaka, wszystko wszystkim, ale nie przesadzajmy XD to jest jakaś kpina.

Aaa o tym "drogim" doktorku, były bardzo podzielone opinie, kolego zapraszamy na grupę na Facebooku "Zapalenie Prostaty".
 

Japko

New member
Pozwolę sobie napisać, że byłem u Pani fizjoterapeutki uro-ginekologicznej we Wrocławiu, została ona tu polecona mi i pojechałem ( jako drugi taki specjalista na mojej drodze ) Wizyta w porządku i każdy z bólem obrębie miednicy, krocza powinien gdziekolwiek pojechać to "zbadać" przez fizjo, natomiast chciałem powiedzieć, że owa pani powiedziała mi, że miewa pacjentów od Dr.Gołąba gdzie leczenie nie przynosi efektów, oni jadą z czasem później do Dr.Szmera i on ich wyciąga na prostą.
 

Podobne tematy

Do góry