• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg obrzezania (Nasmed & Józefów)

tomo0323

New member
Witam,

Jestem tutaj nowy. Piszę, gdyż prawdopodobnie czeka mnie zabieg obrzezania, ze względu na zdiagnozowaną stulejkę częściową. Jeszcze nie wiem czy będzie to obrzezanie całkowite czy częściowe i w jakim stylu. Pozostaje jeszcze kwestia wyboru przychodni/kliniki. Jeśli chodzi o miejsce zabiegu, zastanawiam się nad kliniką NASMED w Warszawie (dr n. med. Marcin Rudziński) i poradnią urologiczną w Józefowie. Czy ktoś z was przechodził może zabieg obrzezania w którymś z tych miejsc i chciałby się podzielić swoimi odczuciami/spostrzeżeniami zarówno przed, jak i po zabiegu? Mówiąc ,,po" mam na myśli głównie wpływ obrzezania na współżycie. Będę wdzięczny za odpowiedzi.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Prawy górny róg jest takie narzędzie jak lupa. Wpisujesz sobie bądź nazwę kliniki bądź nazwisko lekarza i szukasz po postach co ludzie już o nich pisali.
 

tomo0323

New member
Wow, dzięki nie wiedziałem o tym wcześniej....
Chodzi mi o to, żeby ktoś doświadczony odpowiedział niżej pod postem (ewentualnie priv)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Podobne tematy

Do góry