• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg obrzezania 28.09.2023

Krystiankendroj

Active member
Wycięte jest wszystko , większość napletka wewnętrznego jak i całe wędzidełko wyciął
Nie ma wędzidełka nie ma napletka penis ciągle odkryty , ja bym nie polecał, wysycha , nie nawilżysz bo się wytrze odrazu , od ciągłego ocierania odwrazliwia się żołądź , w prezerwatywie to prawie nic nie czujesz itp .
Jedynie na plus higiena
Niektórym to pasuje
Pamiętam jak sam chodziłem z tak odkryta żołędzią, po kilku miesiącach bardzo stłumione odczuwanie , po nakryciu jej reszta napletka I skóry czucie wróciło, jedynie nawilżać trzeba czymś naturalnym
 

morgan66

Active member
@Krystiankendroj ponowie swoje pytanie, które zadałem kilka msc temu odnośnie zdjęć - widzę dalej z Twojej strony dużą aktywność na forum. Sam jestem w tej chwili około 14 msc po zabiegu i mimo pewnej krępacji wrzuciłem w swoim czasie zdjęcia po zabiegu. Śledząc na przełomie kilku msc Twoje wpisy wychodzi na to, że stosując np. masło shea (które sam notabene poza innymi środkami stosowałem do nawilżenia blizny) itp. w zasadzie na tyle rozciągnąłeś napletek że teraz masz już go na tyle, że zakrywa żołądź. Czy mógłbyś wrzucić fotki jak to Ci realnie zmieniło w czasie? Odnośnie wpisu w tym temacie to mi akurat suchość wogóle się nie pojawia, a żołądź mam w zasadzie cały czas odkrytą, mogę trochę napletek naciągnąć ręka, ale i tak sam schodzi zaraz, czucie jest też zupełnie w porządku, jedynie co to blizna mogłaby byc nieco estetyczniejsza (mam semi high- 1,5-2 cm napletka wew. zostawione). Pozdrawiam
 

Krystiankendroj

Active member
Ja w zasadzie to zrobiłem jedno jedyne zdjęcie jeden dzień po zabiegu i wysłałem lekarzowi bo mi się krwiak zrobił a tak na ogół nie wpadłem na to by cykać sobie fotki przyrodzenia jakoś mi to nie było potrzebne
Nawet nie wiem jak wstawiacie tu zdjęcia
Może jak sobie przypomnę to kiedyś wyślę
 

morgan66

Active member
Ja w zasadzie to zrobiłem jedno jedyne zdjęcie jeden dzień po zabiegu i wysłałem lekarzowi bo mi się krwiak zrobił a tak na ogół nie wpadłem na to by cykać sobie fotki przyrodzenia jakoś mi to nie było potrzebne
Nawet nie wiem jak wstawiacie tu zdjęcia
Może jak sobie przypomnę to kiedyś wyślę
Dość dziwna odpowiedź. Dobra zostawiam ten temat ponownie, ale muszę przyznać, że skoro wypisujesz na przestrzeni dość długiego czasu różne porady (na których być może później bazują inni) z zaznaczeniem dużych zmian jakie rzekomo zaszły u Ciebie to warto to podeprzeć jakąś fotką, bo dla mnie uprawiasz trolling z nudów. No ale ok. A zdanie "Może jak sobie przypomnę to kiedyś wyślę"....to już sobie nie przypominaj.
 

Krystiankendroj

Active member
Ty ale , czy ja gdzieś komuś źle doradziłem, czy poprostu chciałbyś zobaczyć jak to u mnie wygląda? Z której strony jest ten troling ?
Wogole to nie rozumiem wy wszyscy tak sobie cykacie zdjęcia penisa w różnych momentach ? Mam się cofnąć w czasie ?
Jak tak bardzo chcesz to odezwij się na priv wytłumacz mi jak załadować zdjęcie to ci wyślę z każdej strony xD
Piszę luszia co MI pomagało a czego nie wiem to nie ruszam , postanowiłem że jak sam miałem problemy i nigdzie odpowiedzi to mogę zrobić chocia tyle i pomagać innym w takiej samej sytuacji w jakiej ja byłem
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nawet nie wiem jak wstawiacie tu zdjęcia
Może jak sobie przypomnę to kiedyś wyślę
Źle świadczy o tobie takie stwierdzenie. Jesteś tu już prawie rok, chcesz powiedzieć że przez caly ten czas nie przeczytałeś regulaminu?? Nie zapoznałeś się z tematami w dziale "Sprawy Forum" gdzie na samej górze jest temat admina w jaki sposób dodawać zdjęcia??
Nikt nie jest zmuszany do dodawania zdjęć. Nie chcesz nie wrzucaj.
 

Podobne tematy

Do góry