• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wywinięty napletek po obrzezaniu

Nowy!

New member
Cześć, w czerwcu miałem zabieg obrzezania częściowego. Obecnie mam problem w wywiniętym napletkiem, który ciężko jest nasunąć na żołądź. Po nasunięcia napletek po jakimś czasie zwija się poniżej napletka. Co z tym zrobić?
 

flader

Active member
Napletek zwija się poniżej napletka? Nie rozumiem zupełnie o czym mówisz. Daj jakieś zdjęcia, żeby to sobie zobrazować.
 

richyrich

Active member
Nie do końca rozumiem, ale może wyszło całkowite a nie częściowe? :unsure: Mi przy obrzezaniu loose też czasami wewnętrzny zostaje pod żołędzią jak lekko napuchnie itd więc to nie jest jakieś nienormalne, ale musiałbyś doprecyzować o co ci chodzi
 

morgan66

Active member
@flader - "Napletek zwija się poniżej napletka? Nie rozumiem zupełnie o czym mówisz"...:) No wiadomo, że chłopakowi chodziło że poniżej żołądzi. @richyrich - pamiętam Twoje fotki, nawet Cie pytałem o to co w temacie :). Ja właśnie też tak mam, że napletek wew. się "zawija/roluje" nad żołądzią i czasem jest po prostu przykrywany napletkiem zew., który nachodzi na żołądź ale nie jest tak że wew. "nawija się" na żołądź. Mnie to strasznie irytuje i uważam że w stanie spoczynku jest to nieestetyczne. Dlatego jak najbardziej rozumiem pytanie. Bo to taki stan pośredni - napletka wew. jest za mało (albo lekko napuchnięty albo kwestia szycia) że sam nie najdzie, a i też zbyt dużo żeby nie zwijał się pod zewnętrznym...
 

Podobne tematy

Do góry