• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wytrysk po obrzezaniu

karlos

New member
Jestem już 10 dni po zabiegu obrzezania całkowitego. Wszystko raczej ładnie się goi. Wczoraj nie mogłem się powstrzymać i leciutko sobie "zwaliłem". Wiem, że powinno się wstrzymać od "tych rzeczy" około 3 tygodni ale chciałem sprawdzić czy wszystko z tym ok... I kiedy doszło do wytrysku to sperma zamiast mocnego wytrysku zaczęło słabo wyciekać. Dodam jedynie że przed zabiegiem wszystko było normalnie. Czy według was jest spowodowane krótkim czasem pozabiegowym? Czy ktoś miał podobnie?
 

waski65

Member
Chłopie pomyśl po prostu... Masz pociętego, za pewne opuchniętego nie tylko na zewnątrz ale i w środku wacka a Ty chcesz żeby działał jak w pełni sprawny.
 

don_domini00s

Active member
10 dni to serio za wcześnie na jakieś akcje, nawet solo. Daj mu się zregenerować, jak skręcisz kostkę to po 10 dniach raczej się nie ustawiasz na starcie jakiegoś biegu nie? Tak samo jest tutaj. 3-4 tygodnie to nie jest wcale tak długo żeby wytrzymać w abstynencji, zobaczysz mały Ci się za to odwdzięczy. A jak juz serio będziesz miał tyle naprodukowanego nasienia w jajach to organizm sam to wyreguluje bez żadnej pomocy.
 

Podobne tematy

Do góry