• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wybór lekarza Wrocław

Mr.Hands

New member
Jako, że jestem tu nowy, to na sam początek chciałem się przywitać. A więc Cześc :p

Tak jak większość osób w tym dziale zmierzam ku nieunikionemu, a mianowicie obrzezanie lub plastyka.. raczej wybiorę zabieg obrzezania częściowego lub całkowitego (o ile będzie taka możliwość, to stapler)

I tu rodzi się moje pytanie, a mianowicie czy ktoś "naprawiał" swój sprzęt w Arsestetica? Na forum praktycznie 0 wątków i nikt się nie podzielił swoimi przeżyciami :( Z wyjątkiem jednej osoby, która robiła tam poprawkę (No i szycie jak i całokształt jak dla mnie wyglądał bardzo fajnie) I to jest w sumie moja pierwsza opcja..

Drugą opcją jest zaś Tomasz Tuchendler, ale widzę po wątkach, że raz "za wąsko", a w innych bardzo ładnie i bez problemów.. jeśli jest, tu ktoś kto robiłu u tego lekarza i może się pochwalić wrażeniami przed i po, to by było bardzo fajnie..

A może ktoś w ostatnim czasie miał robiony zabieg u kogoś innego i może polecić?

Po tych wszystkich opiniach mam jakoś mieszane uczucia z jednej strony patrzę po opiniach i szukam jakiegoś lekarza godnego zaufania, a z drugiej strony jakoś tym opinią zbytnio nie ufam ehh :/
 

Mr.Hands

New member
We wro masz: Krzysztof Ratajczak/Ratajczyk (nie pamiętam dokładnie) i Agnieszka Burkacka. Sprawdz na forum. Jest kilka robót od nich.
Przykładowo:
https://meskiezdrowie.pl/threads/obrzezanie-calkowite-wroclaw.12501/ - burkacka

https://meskiezdrowie.pl/threads/po-high-tight-dr-ratajczyk-wroclaw.12414/ - ratajczyk
Pogrzebiesz sam to pewnie jeszcze wątki znajdziesz.

Co do Burkackiej, to się odnosiłem pisząc o Arsestetica no i niestety jest tylko ten jeden temat z tego co znalazłem (twój link) :/ Z drugiej strony zawsze mam w głowie, że jeśli o czymś jest dużo, to prawie zawsze są, to negatywy, więc może mało takich tematów, to dobry znak :p

Poprzeglądam jeszcze "dzieła" innych lekarzy.. No, ale w ciągu kilku dni trzeba będzie wybrać.
 

nope

Well-known member
Z ratajczykiem widzialem 2-4 tematy. Nikomu pendraka nie popsul w tych tematach i dobra robote odwalił. Musisz pogmerać moze sie doszukasz. Z burkacka tylko ten jeden chyba jest. Ale zrobila tez dobry szew. Bedziesz robic calkowite czy czesciowe ? Pamietsj ze czesciowe moze sie nie udsc bo jest wiekszy stopien bledu. Moze byc za ciasne szycie, za malo wyciete skory itd.
 

don_domini00s

Active member
Arsestetica i dr Burkacka polecam, jestem zadowolony. Bardzo luźne podejście do pacjenta, wytłumaczy na spokojnie i odpowie na wszelkie pytania. Podczas zabiegu totalnie luźna atmosfera, w tle muzyka pełny relaks, brakowało tylko drina z palemka 😂 Znieczulenie jest przewodowe więc kują jedynie w podstawę a nie po całym trzonie. Po trzech dniach zdjęcie na mejla jak po tych pierwszych chwilach po zabiegu pacjent wyglada, potem po tygodniu wizyta kontrolna, potem po 3 tygodniach i trzecia po 5 miesiącach. Cenowo no sporo wychodzi, wizyta kwalifikacyjna płatna osobno, ale w cenie zabiegu sa wliczone te 3 wizyty kontrolne. Rezerwacja terminu zabiegu wymaga wpłacenia zaliczki, w moim przypadku to było 1000zl. Reszta kwoty w dniu zabiegu. Plus wyniki badań na mejla można wysłać tyle ze z zachowanie terminu wyznaczonego przez klinike. Po prawie 2 miesiącach funkcjonalnie jest bez porównania z tym co było przed zabiegiem. Czasem coś tam poczuje lekko jakis mały dyskomfort krotki (na który ma wpływ pewnie lekkie skrzywienie które u mnie wystepuje) ale jak się człowiek rozpędzi to jest miodzio. Także ja klinike i pania doktor polecam 😊
 

Podobne tematy

Do góry