• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wielki obrzęk 3 dni po

Kamil420

New member
Witam, we Wtorek miałem zabieg obrzezania ze względu na stulejke, ogólnie nie krwawi, jakoś bardzo nie boli, trochę swędzi na szwach, ale jak byłem w szpitalu miałem jakby oponkę, pani która robiła mi opatrunek nie przykleiła do góry, poszlem do domu z wackiem w dół, w domu zobaczyłem że zrobił sie wielki obrzęk od dołu, od strony więzidełka, wielkości jądra czy kasztana to zejdzie? Po ilu dniach powinno maleć? Wizytę mam dopiero w Czwartek czy powinienem się wcześniej skonsultować? Mam problem z dodaniem zdjęcia ale będę próbował
 

mati12

Well-known member
Matko ale ci napompowało 😖 jak jestem tutaj 6 lat nie widziałem jeszcze takiego przypadku jak bym już był w drodze do lekarza który robił zabieg albo na sor
 

dandoo

Active member
strasznie ci napuchło - tak to z lekarzami różnie bywa - to powinien powiedzieć Ci ten kto cie operował, zaczep do góry i obserwuj powinno pomóc ale z takim obrzękiem to szybko nie zejdzie, jak masz możliwość spytaj lekarza.
 

Kamil420

New member
Nie ma stanu zapalnego i ogólnie wszystko jest dobrze oprócz tego obrzęku, kazał mi smarować i robić okłady z altacetu nwm czy dobrze napisałem, narazie nie widzę zmian
 

Podobne tematy

Do góry