• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wiele ważnych pytań

Winicjusz

New member
Witam. Otóż mam następujące pytania czy to normalne że:

1. Mam 15 lat i mam tylko 160 cm wzrostu (jestem wyzywany od karłów, ponieważ chodzę do technikum)

2. Nie mam włosów pod pachami, ale na jajkach mam

3. Sperma mi nie tryska jakby nie ma puuuu tylko gęsta malutka kropelka

4. Mam 4 cm w spoczynku i 9 cm w wzwodzie

5. Gdy sikam robi się jakby grudka pod napletkiem lub w nim idk gdy przestanę sikać jest normalnie

6. Nie mam zarostu na twarzy

7. Nie przeszedłem mutacji (wyzywają od kastrata)

Tu zdjęcie mojego penisa:
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Może twoj czas dojrzewania jest inny niż reszty. Nic nie zrobisz na większość punktów które wypisałeś. Co do grudki przy sikaniu, normalne. Strumien wypycha skórę i tyle w temacie. Spokojnie za rok lub 2 wiele się zmieni.
 

dandoo

Active member
1. może po prostu masz takie geny, może u Ciebie wszystko idzie, co do wzrostu to kwestia genów, no i czasem wcześniaki tak mają, dużo wariantów. 2. nie musisz mieć włosów pod pachami w wieku 15 lat, dojrzewanie przebiega różnie. pierw włosy pojawiają sie właśnie wokół miejsc intymnych, potem pachwiny i plecy czy brzuch, ald każdy ma inaczej bo zależy to np od testosteronu, czy karnacji, ja jedtem blondynem i tak mam włosy wszędzie ale na plecach są praktycznie niewidoczne na nogach mam ale jasne wiec prawie jskbym ich nie miał, jak byłem w Twoim wieku to może miałem je tylko w okolicy penisa i tyle potem dopiero zaczęły hormony buzować. 3. wiesz a po co Ci ma sperma ma latać jak gęsta kula w tym wieku? zazwyczaj jest to jakaś tam ilość, raz większa raz mniejsza s zależności od sytuacji ale to też kwestia psychiki, ale pewno też czy w pełni dojrzałeś na tyle….4. co do rozmiaru pocieszę Cie to jeszcze się powinno poprawić bez szału, ale mjiej też na uwadze, że cisło jest mniej więcej symetryczne czyli przykładowo jestem szczupły to i obwód mojego penisa nie jedt kosmiczny ale za to we wzwodzie potrafi nadrobić ale to też sa kwestie indywidualne bo niektórzy Twoi koledzy mogą mieć w spoczynku dłuższego ale we wzwodzie dużo im nie przyrasta. 5. ta grudka przy sikaniu mnie niepokoi to może być załupek idz do rodzicow i jeżeli trzeba do urologa co fo pozostałych punktów wychodzi na to że dojrzewanie zaczyna się u Ciebie troche później, jsk masz obawy idz do lekarza. co do kolegów nie przejmuj się, rób swoje ciesz się życiem i dbaj o zdrowie, jak masz wątplieości co do przytodzenia pogsdaj z tstą i idź jak trzeba do urologa, rozumiem, że sikasz z założonym naplrtkuem na żołędzi i tobici się grudka / załupek tak ? możesz mieć stulejke ale tutaj nie stwierdze nic nie jestem lekarzem. Twój pierwszy kontakt; rodzice 2. urolog, pamiętaj akceptuj siebie, szkoła jest mafia, niestety, trzeba mieć twardy tyłek i dystans do siebie i innych. powodzenia
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
@dandoo jaka grudka i zalupek? Jak masz naciągnięty napletek to mocz z cewki nigdy nie trafia od razu w otwór napletka ale w jakąś jego wewnętrzna część, właśnie tak powstają ta "grudka" przy sikaniu. Kolo zsuwa spokojnie napletek na zdjęciu a ty gadasz o zalupku 🤦‍♂️
 
Ostatnia edycja:

dandoo

Active member
nie zrozumiałeś, zdjęcie jest jak ma zsunięty napletek i wzwód, a ja się zapytałem jak ma normalnie i jak sika bo żadna grudka nie powinna się robić. oczywiste jest jak ma zsuniety napletek we wzwodzie to nie ma mowy o załupku, najlepiej jak młody pogada z ojcem i mu wszystko pokaże, bo faktem jest że jeszcze nie przeszedł dojrzewania.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
To chyba ty nie rozumiesz co napisałem o tej tzw "grudce"


Kolejnym razem zanim dodasz post, to go pierw przeczytaj. Zobacz ile ty masz tam błędów interpunkcyjnych i literówek.
 
Ostatnia edycja:

altair9

New member
Mam tak samo! Też tylko kropla się pojawia na koniec i do tego przezroczysta. Wymiary też mam takie mniej więcej a włosy tylko na mosznie i nie takie czarne jak u ciebie. U mnie jak staje to jądro się chowa, ty masz oba i większe chyba.
Ja mam 14 lat i z tgo co się dowiedziałem musimy czekać, bo każdy dojrzewa inaczej.
 

toastt

Well-known member
@Winicjusz może warto byś porozmawiał z rodzicami, by zabrali Cię do endokrynologa dziecięcego. Zawsze to lepiej odbyć taką konsultację i uspokoić nerwy lub uzyskać potrzebne leczenie, gdyby było niezbędne. Może po prostu później dojrzewasz, a może potrzeba jakiejś interwencji farmakologicznej. Tego my na forum niestety nie wiemy i nie mamy jak Cię tutaj zdiagnozować - to odnośnie wielkości penisa, wytrysku, zarostu i mutacji. Co do wzrostu to musisz popatrzeć na swoich rodziców i sam wyciągnąć wnioski. Jeżeli ani mama, ani tata nie są wysocy, to Ty raczej też nie będziesz. Najpewniej twój ostateczny wzrost będzie średnią wzrostu twoich rodziców.
 

Podobne tematy

Do góry