• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Usuwanie wędzidełka

yorgin

New member
Miałem zabieg lekko ponad tydzień temu i lekarz zapytał się mnie w trakcie czy usuwamy wędzidełko. Prawdę mówiąc przed zabiegiem o tym nie myślałem, bo wychodziłem z założenia że jak to konieczne to usuwa, a jak nie to nie, ale u mnie była dowolność. Szybko przemyślałem sprawę i stwierdziłem że z wędzidełkiem może być więcej odczuć przy współżyciu, więc kazałem nie usuwać. Co wy zrobiliście i czy dobrze pomyślałem?
 
  • Like
Reactions: AGv

yorgin

New member
Lekarz mówił że zostawił jakiś centymetr wewnętrznego napletka więc bardziej w stronę low, miało być coś pomiędzy tight a loose, a co wyszło to się okaże. Póki co mam jeszcze opuchliznę z zamkniętych naczyń krwionośnych i nie pozwalam na wzwody żeby nie męczyć szwów, ale jak już będzie wygojone to mogę pokazać.
 

yorgin

New member
@BradDickPitt jest dobrze, nie mam żadnego problemu z tym zostawionym wędzidełkiem. Nic nie boli, może troszkę wygląda w pełnym wzwodzie jakby było mu ciasno bo bieleje troche, ale nic nie boli więc się nie przejmuje, a przyjemność została : )
 

Podobne tematy

Do góry