• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Tydzień po, zaniepokojony.

Więcuś

New member
Witajcie.
18.10.23r. przeszedłem zabieg obrzezania w szpitalu na fundusz.
Na "meskiezdrowie" trafiłem dopiero wczoraj gdy zaczął mnie niepokoić wygląd mojego kolegi ... I po przeczytaniu wielu innych przypadków postanowiłem was zapytać jak ocenicie mój przypadek.

Co mnie niepokoi:
*Krzywe szycie (z jednej strony blisko żołądzia, z drugiej dalej)
*"Opuchlizna" - przynajmniej ja tak myślałem, teraz nie wiem co to (od początku do teraz taka sama) z jednej strony przed szyciem z drugiej strony za szyciem.
*Zwężenie pod żołądziem (widać na zdj z góry)
*Sam żołądź (jakby cały spuchnięty i koloru żółtego)
*Problem z oddawaniem moczu (da się normalnie lecz czuje opór jakby było zwężone przez opuchnięty żołądź)

Noce ogólnie ciężkie przez bolące wzwody.. wstaje kilka razy idę do WC i albo oddaje mocz albo poprostu czekam aż opadnie ... I tak do rana.

Przemywam wszystko octaniseptem i biorę rano i wieczorem Ibuprom.
Z zaleceń to tylko tyle żeby jak najczęściej chodzić bez opatrunku i bielizny żeby goiło się na sucho... O unoszeniu w górę przeczytałem wczoraj.


Nie wiem co o tym myśleć, proszę o ocenę mojej sytuacji.
 

Więcuś

New member
Dwa lata temu urolog stwierdził że trzeba podciąć wędzidełko to też uczyniliśmy a po zabiegu na wizycie kontrolnej stwierdził że to jeszcze za mało i przyda się obrzezanie. Problem był taki że napletek zsuwał się w czasie spoczynku lecz dosyć ciasno a w wzwodzie nie dało się .. a gdy podczas stosunku "na mokro" napletek się zsunął za żołądź sprawiało mi to ból i nie dało się spowrotem naciągnąć dopóki nie opadł... Na sali przed zabiegiem chirurg zapytał tylko czy chce całkowicie czy częściowo to powiedziałem całkowicie bo obawiałem się że znowu okaże się że częściowo będzie za mało ..
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
No dupy nie urywa. Jak miałeś taki problem to decyzja była dobra, tylko wybór lekarza zły. Zszył to bardzo ciasno, dlatego widać to przewężenie pod grzybem, usunął cały wewnętrzny napletek ale skóry na trzonie zostawił dość sporo, w dodatku wygląda jakby zszył skórę przekręcona. Na ostatnim zdjęciu linia która biegnie od tyłka poprzez mosznę do pisiora nie jest centralnie ale skręcona, i nie wiem czy on tak dal dupy czy ty tak trzymasz do zdjęcia (ale raczej to pierwsze) opuchlizny nie widzę.
 

Więcuś

New member
No to się ładnie urządziłem... Czyli ten "obrzęk" raczej nie zejdzie ? Jak szwy się rozpuszcza to się poluzuje czy marne szanse ? No i faktycznie nie zauważyłem tej linii wcześniej że idzie tak krzywo... Załamka.. co byś proponował czekać czy to raczej jest do poprawki ??
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
No teraz to i tak musisz czekać aż się wygoi. Wtedy najlepiej udać się do któregoś lekarza polecanego na forum, poczytaj, zobacz do kogo masz najbliżej, konsultacje co da się wymyślić z tego co już jest. Dużego pola manewru nie ma bo usunięty masz całkowicie napletek wewnętrzny, w dodatku cholera wie czy to przewężenie pod grzybem da się jakoś "powiekszyc" czy dupa blada.
 

morgan66

Active member
No rzeczywiście ten lekarz dał megadupy bo zszył strasznie krzywo - na zdj. 3 i 4 to prawie 2 różne członki bo na 3 szycie przy żoładzi a na 4 z cm dalej, no i do tego ta przekręcona skóra. Tak jak napisał @dieselpower masz mało napletka wew. więc i tak już pozostaje Ci modelowanie w low. Moim zdaniem dodatkowy błąd tego "lekarza" polegał na tym że pozostawił faktyczne przewężenie które jest na napletku zew. Jeśli Cie stać (lub wysupłaj) to idź szybko prywatnie - nie musisz czekać nie wiadomo ile. Myślę że po 3 tyg. i zdjęciu szwów spokojnie ktoś to zrobi. Masz dużo napletka zew. więc na wzwód wystarczy i jak ktoś Ci to dobrze zrobi to jest szansa na estetyczne low. pzdr
 

Więcuś

New member
Z tego co tu czytałem to dr Tondel działa cuda w tych sprawach ale ja mam do niego 450 km... W moim zasięgu to tak Lublin lub Warszawa.. polecili byście kogoś osobiście ? Czy przeszukiwać internet ? I co masz na myśli " wysupłać "?
 

morgan66

Active member
Z tego co tu czytałem to dr Tondel działa cuda w tych sprawach ale ja mam do niego 450 km... W moim zasięgu to tak Lublin lub Warszawa.. polecili byście kogoś osobiście ? Czy przeszukiwać internet ? I co masz na myśli " wysupłać "?
Miałem na myśli że warto nie robić tego znowu na fundusz i jak coś to przyoszczędzić. A co do warszawy to jest myślę Chomicz, Janiszewski. A i dodam, że opuchlizny to Ty jakoś szczególnej nie masz tylko ten "lekarz" dziwnie Ci to zszył. pzdr
 

flader

Active member
Fatalnej jakości szycie, strasznie ciasne. Na razie musisz czekać aż się zagoi. Zabiegi poprawkowe to dopiero za kilka miesięcy także masz czas na poszukanie sobie dobrego lekarza i konsultację. Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia jak to działa gdy ktoś spaprał szycie w ten sposób. Może da się jakoś "uwolnić" tą skórę, musisz skonsultować się z kimś naprawdę dobrym i nie oszczędzałbym na tym.
 

Podobne tematy

Do góry