• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Tydzień po obrzezaniu h&t

Tor

New member
Hej,
Otwieram temat, tworząc dziennik z moim przypadkiem.
Tydzień temu w środę wykonywałem zabieg w Gdańsku w prywatniej klinice. Nie miałem typowej stulejki tylko prawodpodobnie liszaj był problemem. Od kilku miesięcy zacząlem odczuwać ból w czasie stosunku co raz większy. Pierścień penisa zmienił barwę na białą i zaczął się zacieśniać. Do tego zbyt krótkie wędzidełko, które prawodpodobnie było naderwane kilkukrotnie.
Na kunsultacji byłem u dwóch urlogów. Pierwszy powiedział ze całkowitne obrzezanie jedynie bo liszaj może wrócić. Przeraziło mnie wycięcie całego napletka wewnętrznego i udałem się do drugiego. Drugi uznał, że wytnie pierścień, większy kawałek przy wędzidełku i naciągnie skórę i może zostawic mi duzo napletka wewnętrznego i na to się zgodziłem. Zabieg przebiegł ok. Napletek poszedł na badania histopatologiczne, żeby dowiedzieć się co to było.
Po zabiegu nie odczuwałem większych bóli. Pierwsze dni nad ranem nie miałem pełnej erekcji także bez bólu. Dopiero od 6 dnia budzą mnie mocne erekcje nad którymi ciężko jest zapanować (ktoś pisał o woreczku z lodem - DZIĘKI xD)
Poniżej dziennik.

1 dzien

4ty dzień
Już pisali chłopacy że dziwne cięcie pod napletkiem wzdłóż prąciq. Lekarz powiedział mi, że musiał dopasować ilość skóry w ten sposób, żeby nie powstała falbanka.
Drugi szew tuż nad łaczeniem napletka to wycięcie nadmiaru napletka - Lekarz po szyciu kręgu ogarnął, że za dużo zostawił i sobie wyciął dla wyrównania.

6 dzień

8 dzień

Od wczoraj jedyne co stosuje to okłady 2 x dziennie z naparu kory dębu. Elewacja cały czas.
@Amek dzięki za hint bandażem kohezyjnym. Super sprawa. Mocno i bez klejenia.
@nope też wołam Cię

Opuchlizna mam wrażenie, że ciut zeszła.
 

nope

Well-known member
Ogólnie to jakosc szycia jest fachowa moim zdaniem i blizny będą bardzo cieniutkie albo niewidoczne ale pojęcie gościa o samym obrzezaniu dosyc ciekawe z tymi ilościami cięć 😵
Cóż to za mistrz wykonywał zabieg? Przynajmniej dobrze zrobiles że nie dales se wyciachac calego napletka wewnętrznego
 

mati12

Well-known member
No teraz to wszystko jasne jak opisałeś co miałeś robione bo wcześniej wydawało się dziwne takie szycie pomysł z korą dębu bardzo dobry mi też pomogła
 

flader

Active member
Ciekawy jestem jak to będzie wyglądało we wzwodzie. Generalnie mnie też ciął dr Krukowski, jestem już miesiąc po zabiegu i muszę przyznać, że generalnie szycie jest bardzo równe i estetyczne. Facet zna się na rzeczy.
 

nope

Well-known member
Ja nie podzielam opinii twojej bo na forum widziałem 2 ciasne szycia od niego ale to były obrzezania częsciowe wiec to inna bajka w sumie.
 

flader

Active member
Ja nie podzielam opinii twojej bo na forum widziałem 2 ciasne szycia od niego ale to były obrzezania częsciowe wiec to inna bajka w sumie.
Częściowe to generalnie gówno. Moje jest low&tight. Wydaje mi się, że wyszło mu naprawdę w porządku i blizna jest zrobiona estetycznie. Moim jedynym problemem jest potężna nadwrażliwość, ale to jest też inna bajka.
 

nope

Well-known member
Nadwrazliwosc no coz kazdy przez to przechodził :D przejdzie. No ja mam podobny stosunek do częściowego.
 

lukas900

Active member
Panowie, a z tą nadwrażliwością to miewaliście może początkowo jakieś problemy z erekcją podczas seksu? Że np. w jakimś momencie coś zabolało, zakuło i ciśnienie spadało?
 

nope

Well-known member
Nie. Nadwrazliwosc w pochwie nic nie robi. Tam jest inne srodowisko itd pozatym nadwrazliwosc dokucza przez to ze nie ma ochrony zoledzia i suchy dotyk jest nie przyjemny.
 

junneko

New member
@Tor jak sytuacja u Ciebie?
Też miałem zabieg u dr. Krukowskiego, ale obrzezanie częściowe. Niestety wycięte za mało ciasnej skóry. Myślę nad poprawką znowu u niego, bo szyje naprawdę dobrze. Mojej blizny praktycznie nie widać.
 

Tor

New member
@junneko
5.5 tyg po. Zagoiło się dobrze. Mam oponkę w prawej strony, której nie mogę się pozbyć + z prawej strony zostawione wiecej napletka wewnętrznego. Wydaje mi się że zbyt wąskie szycie. Czuje mocny ucisk podczas erekcji. Czytałem na forach zagranicznych, że się rozciągnie, ale mam obawy, że aż tak bardzo nie.
Bliznę rozciągam i masuje od tygodnia. Ciut lepiej jest jeśli chodzi o elastyczność. Seks byłby super gdyby nie ucisk i mały ból. Niedługo ide na konsultację do dr, ale średnio jestem zadowolony. Dam jeszcze czasu na rozciągnięcie blizny.


Ze wzwódem
 

nope

Well-known member
Lipa troche. Ten lekarz slynie widze z waskiego szycia. Juz kilka razy je widzialem i nawet to komentowałem. Nie skojarzylem na początku nazwiska. Jak ci sie nie poprawi po czasie to nie poprawiaj czasem tego u niego.
 

Danzig

Member
Ja mam obrzezanie częściowe, wykonane w listopadzie 2021 u dr Krukowskiego.
bylem ostatnio na wizycie i powiedział, ze mam dość duża żołądź i ze zaleca max iruxol mono by napletek lepiej schodził.
ogolnie z zabiegu jestem zadowolony w 75%. Problemem jest napletek, który sam nie nachodzi na żołądź.
 

Podobne tematy

Do góry