• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Twarda obręcz po całkowitym obrzezaniu

Rodo90

New member
Witam.
Miałem zabieg całkowitego obrzezania razem z wydłużeniem wędzidełka. Zabieg ten był robiony 22 Czerwca, więc 2.5 tygodnia temu. Zaczęło mi się to goić, szwy sięrozpuszczać i chyba tylko w jednym miejscu mi zostały, ale jak tak patrzę to nie do końca mi siępodoba miejsce gojenia. Wypływa taki żółtawy jakby płyn/galareta zółtawa, podobno to nimfa i lekarz mnie uprzedzał że tak może być i że to normalne, więc się tym mało przejmuje. Ale w miejscu z którego ta nimfa wypływy, na całej długości blizny jest takie twardszawe zgrubienie, które jest dośc nieprzyjemne w dotyku, od spodu penisa jest ono dużo mniejsze ale od jednej strony trochęmnie boli jak mocniej dotknę. Dodatkowo jak dostaję wzwodu to właśnie na tej obręczy mnie lekko boli i czuję taki lekki ucisk. To normalne? Czy lekarz coś spieprzył i jest coś nie tak? To się wchłonie?
 

Rodo90

New member
Dodatkowo jeszcze to miejsce gdzie jest to zgrubienie tak się dziwnie zawija. Też nie wiem czy to normalne.



Penis w niepełnym wzwodzie.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Daj się temu zagoic porządnie. Polecam plukanie w sodzie oczyszczonej. Kubek z ciepła woda, 2 łyżeczki sody i tak z 15 min w tym pomoczyć. Soda przyspiesza gojenie i odkaża.
 

Rodo90

New member
No właśnie solą. Też się dziwiłem. Ale w sumię pomogło, opuchlizna którą do tej poory miałem zeszła, mniej nimfy leci, i szwy mi rozpuściło. Tylko dalej to dziwne zgrubienie mi zostało, no i nie całkiem przestała ta nimfa lecieć. I wydaje mi się jakbym miał bliznę w dwóch miejscach.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
No 2 tygodnie po zabiegu to tak bedzie. Musi się zagoic. Myślisz że ci się w tak krótkim czasie zrośnie i blizna wygładzi. Blizna to kilka miesięcy. Miałeś zwykle cięcie czy stapler? Bo tak idealnie rowno że jakby staplerem robione. Nie spotkałem się z moczeniem w soli. Zamień na sodę i zobacz jak będzie. Natomiast na zagojenie musisz zwyczajnie czekac
 

Rodo90

New member
Ciął mi nożyczkami/skalpelem, wolałem się nie przyglądać bo z nerwów i tak cały się trząsłem bez patrzenia, a potem założył shang ring na tydzień. Jak prostuję tą skórę to to cięcie jest troszeczkę mniej równe, albo mi siętylko wydaje bo już mam schizy :LOL: , na zdjęciu zawija się więc jest trochę równiejsze.
Czyli mówisz sodą spróbować. Zobaczę czy w ogóle w domu mamy, jak nie to teraz solą popłuczę, i tak dwa razy dziennie mi kazał moczyć.
 
Do góry