• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka

Damian7473791

New member
Mam 15 lat i od 2 lat jestem trochę zaniepokojony swoim penisem. Mogę normalnie ściągnąć napletek w spoczynku jak i we wzwodzie, ale na górze prącia zostaje taka fałdka z napletka. 2 moim problemem jest to, że mam bardzo ciemną mosznę i ciemne prącie (chodzi tu o kolor brązowy( i bardzo owłosione ciało. Mam to za problem ponieważ żaden z moich kolegów nie ma tak owłosionych nóg ani nie ma owłosienia na brzuchu a są w moim wieku. Czy sprawa barwy genitaliów może być związana z dużym poziomem hormonów, czy może mówić o jakimś problemie? Dodam też, że nie mam polucji, masturbuje się raz na tydzień i zawsze przed wytryskiem, który mam bardzo mocny zaczyna wylatywać płyn i nie jest to preejakulat ponieważ ma konsystencje wody i jest lekko biały, czy to jest normalne?
 

Krystiankendroj

Active member
Kolor prącia , odpowiada za to raczej karnacja twojej skóry, pewnie wogole jesteś trochę " ciemniejszy " od kolegów więc tym bym się nie martwił, taki poprostu jesteś, dla niektórych może to być atrakcyjne
Z owlosiem też raczej genetycznie tak , popatrz na ojca na dziadków itd
Obfity wytrysk to też raczej świadczy o tym że wszystko wporzadku
Z tego co napisałeś to wszystko wporzadku
 

dandoo

Active member
Nikt ci nic nie powie po słowach ale z racji wieku może lepiej idź do lekarza jeżeli chodzi o napletek - stulejka jest wtedy kiedy nie możesz ściągnąć napletka albo sprawia Ci to dyskomfort, ból. Kolor genitaliów nie ma nic do hormonów to raczej kwestia genów np po rodzicach dziadkach, kwesta karnacji. Przed wytryskiem z zasady jest prejakulat - normalne. No stres, owłosienie to już kwestia hormonów też może szybciej dojrzewasz i już.
 

Krystiankendroj

Active member
Owlosienie to też bardziej genetycznie iż hormonalnie , choć hormony też dużo w tej kwestii zmieniają
Ale sam fakt że 15 latek ma gęste włosy tam gdzie powinien je mieć mężczyzna świadczy tylko ze chłopak jest zdrowy i może szybciej dojrzewa od rówieśników
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
J Guz na prąciu i stulejka zdjecia Inne 12
D Stulejka Czynnościowa Stulejka 35
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry