• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka zaraz po zabiegu! Mam pare pytań

Trolo

Well-known member
Zmień tak jak masz zmienić jutro. Krwawić może bo jest wszystko świeże. Ciasny masz ten opatrunek? Jeżeli tak to nie musisz nic robić, jeżeli nie to proponuję coś ciasnego aby nocne wzwody nie rozerwały szwów.
 

mailie

Member
Zmień tak jak masz zalecenia od lekarza. Polecam na początek zamiast kompresów gazowych kupić kompresy włókninowe - nie plączą sie w szwy i są bardziej chłonne do tego przylepiec włókninowy w pasku 5 cm ewentualnie bandaż kohezyjny.
Czy brać przeciwbólowe to zależy od Ciebie i od Twojego progu wytrzymałości na ból jak i samego bólu. Ja miałem zabieg 11 sierpnia i nic nie brałem bo w sumie ból praktycznie nie występował jedynie gdy źle sie mały ułoży i żołądź przycisne albo o coś otrę.
 

Trolo

Well-known member
Od strony wędzidełka masz jeszcze sklejony napletek, który nie został odklejony od żołędzi i on jest taki przebarwiony na fioletowo. Od góry ładnie jest odklejone. Ciekawe dlaczego lekarz tego nie zrobił.
 

Sowerek

New member
Widzę się z nim dopiero za miesiąc, może samo zejdzie. Jak narazie będę obserwował
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
J Guz na prąciu i stulejka zdjecia Inne 12
D Stulejka Czynnościowa Stulejka 35
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry