• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

stulejka - pytanko o cięcie i medicover dr.Tondel

yetow

New member
Cześć, mam już umówione obrzezanie na październik u dr. Targońskiego w Sosnowcu.

Od masturbacji zrobiła mi się stulejka (zbyt mocno i zbyt długo) - penis puchł, chyba robił się stan zapalny i napletek zaczął się zmniejszać.

Mam pytanko jeszcze odnośnie cięcia, czy wszystkie loose są częściowymi? Chciałbym jednak mieć trochę tej skóry i rozważam jedynie opcję high, low and loose ale nie jestem pewny czy w przypadku mojej stulejki te dwie opcje się sprawdzą. Czy gdybym musiał mieć tight to która opcja lepsza high czy low and tight? Biorąc pod uwagę że zostanie więcej skóry.

Niestety nie przygotowałem się do wizyty u doktora, nie miałem pojęcia o takich metodach, w dodatku jestem trochę człowiekiem niepoukładanym, mam problemy z samoorganizacją, przyswajaniem wiadomości i niestety nie pamiętam czy doktor mówił o którejkolwiek metodzie ale na pewno mu wspomnę o nich w dniu operacji bo to chyba niezbyt skomplikowana operacja więc zmiany będzie można pewnie wprowadzić od tak co do metody.

EDIT:

Jeszcze naszła mnie taka myśl, dużo osób poleca dr. Tondel z Poznania, ja mam tę operację refundowaną w ramach medicover, czy ktoś orientuje się czy w centrum medycznym gajowa gdzie przyjmuje dr. wykonują operacje stulejki refundowaną przez medicover?
 
Ostatnia edycja:

yetow

New member
Zadzwoniłem dziś do medicover i poprosiłem o listę dostawców, zrobiłem sobie małą listę lekarzy i klinik w których przeprowadzają zabiegi i czekam aż oddzwoni mi jakiś konsultant z listą bo mają jakiś problem by ową listę wysłać do mnie, mega szkoda że nie przynależę do lux meda bo w szpitalu w warszawie operuje dr. Agnieszka Chomicz :/
 

yetow

New member
Sorry za 3 posty pod rząd, nie ma już możliwości edycji, aktualnie tych lekarzy znalazłem tutaj i zapisałem, jakby ktoś jeszcze coś polecił to prosiłbym o informacje.


powyżej dokument z listą, śmiało można dodawać komentarze.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
J Guz na prąciu i stulejka zdjecia Inne 12
D Stulejka Czynnościowa Stulejka 35
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry