• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka? Krotkie wędzidełko? A moze jeszcze cos innego

nan24

New member
Witam, mam problem z napletkiem - podczas spoczynku jestem w stanie bez bólu zdjąć napletek za rowek zażołędny i jeszcze trochę dalej, ale wtedy jakby ta cała skóra jest przyklejona do trzonu i nie da się dalej tego ściągnąć, nie dlatego że boli tylko dlatego że po prostu ta reszta skóry jest przyklejona do trzonu. I chciałem się zapytać czy to normalne. W stanie wzwodu jestem w stanie zdjąć napletek za rowek zażołędny bez bólu ale nie dalej, chyba że po kąpieli. Dodam że mam 14 lat i niestety dopiero od nie dawna ściągam napletek.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
No gdzieś musi ta skóra się czegoś trzymać. Z opisu nie wygląda byś miał stulejkę, skoro odsłaniasz cala żołądź we wzwodzie.
 

nan24

New member
Czyli z tym że ta skóra jest przyklejona to nie problem? I jeszcze zapomniałem dodać że gdy ściągam napletek to pod żołędziem robi się taka grubsza warstwa tej skóry, nie wiem jak to wytłumaczyć ale napletek się jakby zawija coś takiego. No i gdy podczas wzwodu ściągnę po kąpieli napletek to do rowka nic nie boli a gdy ściągam dalej to lekko boli.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jeżeli nie masz napletka sklejonego z żołędziem to jest ok. Normalne że na trzonie musi być złączony inaczej by ci odpadł :ROFLMAO:
Tak zawijanie też jest normalne. To cos jak masz długi rękaw i go podciągniesz do łokcia też się zwija w grubsza warstwe.
Gdybac sobie można dalej. Chcesz pewniejszej odpowiedzi to musisz dodać foty. Bez zdjęć nikt ci nie powie więcej tak naprawdę.
 

nan24

New member
No dobra dzięki w takim razie, a co z tym że podczas wzwodu jestem go w stanie ściągnąć do rowka i nie dalej, chyba że po kąpieli to wtedy jestem go w stanie ściągnąć do takiego stanu jak podczas spoczynku ale czuję lekki dyskomfort
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Możesz miec za krótkie wędzidełko, możesz miec zbyć ciasne ujście napletka i dlatego dalej nie chce się zsunac. A może jest wszystko w porządku. Nie u każdego napletek zsuwa się do samych jajec. Każdy ma inaczej. Skoro podczas kąpieli możesz zsunac dalej to ćwicz w ten sposób codziennie rozciąganie. W tym wieku jest spora szansa że się rozciągnie. Bo im starszy tym gorzej z tym.
 

nan24

New member
Wrzucam zdjęcia
1- spoczynek, napletek nie zdjęty
2- spoczynek, napletek zdjęty(brak bólu)
3- spoczynek, napletek zdjęty na maxa (brak bólu)
4- wzwód, napletek nie zdjęty
5- wzwód, napletek zdjęty do rowka(brak bólu)
6- wzwód, napletek zdjęty na maxa (raczej brak bólu)
7- wędzidełko we wzwodzie z napletkiem zdjętym na maxa, sory za jakość ale trudno było zrobić zdjęcie
Napiszcie co sądzicie?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Masz ciasny pierscien napletka. Widać to szczególnie na ostatnich zdjeciach. Jak zsuwasz skóra aż robi się biała na około. To znaczy że jest ciasna i przy wzwodzie napina się bardzo. Możesz próbować rozciągać tylko nie szalej za mocno bo jak zacznie ci pękać to powstaną blizny, blizny nie są tak elastyczne jak zwykła skóra więc będzie się robić ciaśniej.
Jeszcze ci tylko napisze że tragedii żadnej nie ma. Więc żebyś nie panikował.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
No to ci napisałem. Rozciągać systematycznie. Inne wyjście to zabieg.
Ale nie ma tragedii i można z tym normalnie żyć. Takie coś to pikuś w porównaniu z niektórymi tutaj
 

nan24

New member
Czy jeśli teraz podczas ściągania do stanu jak na zdjęciu 6 nic mnie nie boli lub lekko czuje jakiś dyskomfort to będzie mi to przeszkadzać podczas stosunku? I jeszcze zapytam sory ze tak zawracam dupe ale trochę się martwię - myślisz że pomogą same ćwiczenia czy skończę na operacji?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Tego najwięksi filozofowie nie wiedzą. Na korzyść u ciebie gra wiek. Im starszy tym rozciągania gowno dają.
Jak pisałem, nie masz jakoś strasznie ciasno. Podczas stosunku też skóra się sama tak nie naciąga mocno jak to robisz ręką. Także spokojnie. Nie masz żadnej stulejki, jedynie przyciasnawy pierscien i tyle. Wiesz ilu tutaj stulejarzy jest :oops: i to takich ekstremalnych, większość by ci zazdrościła takiego stanu. Ćwicz w ciepłej wodzie podczas kąpieli i tyle. A jak nie pomoże i w przyszłości będzie Ci to przeszkadzac to zrobisz zabieg i po sprawie. Póki co bym olał temat zabiegu. Ściągaj napletek i dbaj o higienie codziennie bo to najważniejsze.
 

Podobne tematy

Do góry