• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Skrzywienie w dół

pathron

New member
Znaczy sytuacja była taka że nie miałem cewnika (dziwne dosyć) bo mieli za krótki i powiedzieli że sobie poradzę xd no pierwszy raz jak po zabiegu chciałem się wysikać to ból masakra teraz już prawie git, skrzywienie miałem tak jak ty 50° może 55° w dół, teraz jest cały w opatrunku nie wiem jak tam wygląda, jutro idę na wizytę kontrolną i zmianę opatrunku to się wszystkiego dowiem
 
a co ty sam sobie nie zmieniasz opatrunku ? efekt pewnie dopiero zobaczysz po kilku tygodniach, ja po 4 jeszcze podczas wzwodu czuje ból... a ze ponoc jest tak ze musisz miec pelny wzwod zeby zobaczysz efekt to no lipa troche a czlowiek chce testowac i sie niecierpliwi :D
 

pathron

New member
Zabieg miałem wczoraj i do środy lekarz powiedział żeby nic nie zmieniać, a po ilu dniach/tygodniach mogłeś wrócić do sprawności fizycznej pracy? Lepiej i poczekać 2 miesiące byle było okej i spokojnie odbyć stosunek, tylko żeby gorzej nie było 😄



A nie masz pewnie zdjęcia jak wyglądał dzień po zabiegu bez opatrunku czy tam z opatrunekiem?
 
nic sie nie stresuj, zaloz swoj temat najlepiej. ja wrocilem do boksu po 2 tygodniach ale jestem hardkorem XD nie namawiam bo penis mnie boli jeszcze czasem.

mam nadzieje ze chociaz bedziesz mial linijke a nie jak ja :D
 
przed:

5 tygodni po, wzwod ok. 90proc:

dzisiaj 1 raz sobie ulzylem i fajny byl wytrysk, 0 roznicy co do masturbacji, a mam low obrzezanie. Testy docelowe : kiedys :confused:
 

morgan66

Active member
No ale jak - jesteś zadowolony z prostowania/zabiegu? I tak z ciekawości zapytam, bo nie widzę żadnych blizn podłużnych - nic nie cieli wzdłużnie do tego prostowania? pzdr
 
oczywiscie, ze jestem zadowolony, mniej wiecej tego sie spodziewalem ale zobaczymy co za pol roku bedzie.
jak patrzylem na moją fujare w lustrze to sie smialem na glos ze Pan Bog cos takiego stworzyl taką pokrake XD
no teraz to juz nie ma wstydu pojsc do dziewczyn
 
Ty masz low and loose obrzezanie? Jest jakaś zmiana jeśli chodzi o masturbację ( rożne są opinie) ?
nie wiem co mam ale ponoc to jest low, masturbacja jest chyba troche slabsza i tak czesto mi sie nie chce trzepac niemca po kasku


UPDATE OGÓLNIE PO ZABIEGU:
te fotki ktore są po to lekarz mi powiedzial, ze to prawdopodobnie nie jest pelny wzwod, mi sie wydaje ze jest. zaczalem brac Tadalafil Aurovitas no poprawe erekcji, po tygodniu wzwod wyglada tak samo.
 

pathron

New member
Sam jestem po 3 tyg po prostowaniu i obrzezaniu też low (w wersji bardziej oszczędzającej blaszkę wewnętrzną) tak lekarz napisał i również zauważyłem spadek chęci do masturbacji. Poczekam jeszcze z 2 tygodnie i wtedy zobaczę. A jak u ciebie z orgazmem, bo czytałem że po tej metodzie trzeba się napocić żeby dojść?
 
orgazm mi sie poprawil, mocny jest ale narazie u mnie jest dosc nieprzyjemna masturbacja bo mnie jeszcze wszystko boli, ciagnie mnie z pol penisa od zoledzia do polowy prącia.
widziales juz swoje wyniki ?
 

pathron

New member
Dzisiaj ulżyłem, może za wcześnie ale szwy już wyszły, co do efektów jest poprawa, ale było ciemno i zdjęcia nie zrobiłem xd następnym razem zrobię 😉 rzeczywiście najbardziej "prosty" jest przy pełnej erekcji
 
@jastrzab95 @pathron
Panowie mam do Was takie pytanka :

1. Wzwody nocne, a mianowicie chodzi mi o to czy po takim czasie po zabiegu jakim jesteście, to czy te wzwody dalej potrafia Was wybudzic ze snu i na drugi dzień pobolewa Was "przyjaciel"? Pytam o to dlatego, że w nocy miałem 3x wzwód i dzis mnie dosyc mocno boli "przyjaciel". Zabieg miałem robiony 6 listopada. Czy to jest normalne?

2. Po jakim czasie mieliscie zalecenie zeby juz nie nosic opatrunku? Mi dr powiedział, że juz po 3-4 dniach nie musze nosic, ale przytrzymałem do wizyty kontrolnej (7 dni) i mi powiedzal, zeby juz tak nie robic, ze mialem pare dni temu nie robic juz opatrunków, a mi sie wydawalo, ze im wiecej dni tym lepiej, no ale coz trzeba sie sluchac dr.
 

pathron

New member
Odpowiadając na 1 to u mnie lekarz powiedział że szwy mogą do miesiąca powodować ból przy zwodach

2. Ja musiałem dłużej bo miałem komplikacje przez niekompetencję lekarza, ale jeśli tak Ci zalecił lekarz to tak powinno być

A tak z ciekawości gdzie robiłeś zabieg? Obrzezanie też? I jaką metodą?
 
@pathron
Dziekuje ślicznie za odpowiedź.
U mnie zaskakująco szybko się goiło aż do wczoraj. Ja używam na odsłoniętą część żołędzia help4skin i ta masc/krem niestety się przykleja i w nocy podczas wzwodu prawdopodobnie mialem przyklejony napletek do bokserek i podczas wzwodu naruszył mi sie napletek w taki sposób,że miałem problemy ( czulem ból i pieczenie w napletku w jednym miejscu) że ściągnięciem go. Dziś już dużo lepiej, bo dr kazał wrócić na 2 dni do maści sterydowej i dało to dobry rezultat po jednej nocy. Ja robiłem u dr Kuźniara. Niestety musiałem prywatnie, bo mój przypadek nie zaliczał do tego,żebym mógł iść przez NFZ. I nie miałem obrzezania, bo mam naturalnie krotki napletek. Miałem usuniecie wedzidelka. Dodatkowo dr powiedzial,ze w moim przypadku nie stracę w ogóle żadnych cm. Mowil,że najwięcej traci się przy skrzywieniu dolnym. Metoda Nesbit. Zabieg miałem 6.11
 

Podobne tematy

Do góry