• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Skóra nie schodzi w wzwodzie po zabiegu wędzidełka

Anonim523421315

New member
Cześć, miesiąc temu miałem zabieg usuwający wędzidełko, po zabiegu miałem dwa razy wizyte kontrolną i lekarz powiedział że wszystko jest wporządku, i że dobrze wygląda. Problem jednak w tym że w stanie wzwodu moge odkryć żołędzia maksymalnie do połowy dalej nie da rady. Mówiłem o tym lekarzowi to powiedział, że powinien schodzić i tyle. Dodam że w stanie spoczynku schodzi bez problemu. Zostały mi tylko 3 szwy ale to nie powinno mieć chyba takiego wpływu na schodzenie napletka ?.
 

Anonim523421315

New member
Cześć, miesiąc temu miałem zabieg usuwający wędzidełko, po zabiegu miałem dwa razy wizyte kontrolną i lekarz powiedział że wszystko jest wporządku, i że dobrze wygląda. Problem jednak w tym że w stanie wzwodu moge odkryć żołędzia maksymalnie do połowy dalej nie da rady. Mówiłem o tym lekarzowi to powiedział, że powinien schodzić i tyle. Dodam że w stanie spoczynku schodzi bez problemu. Zostały mi tylko 3 szwy ale to nie powinno mieć chyba takiego wpływu na schodzenie napletka ?.
 

Trolo

Well-known member
No nie powinno, ale juz powinieneś ćwiczyć zsuwanie we wzwodzie. Nawilż czymś w spoczynku napletek wewnetrzny i żołądź. Zsuwaj poza żołądź napletek i delikatnie naciągaj go w dół do oporu przytrzymuj przez jakis czas (na poczatek przez 5-10 sek, potem wydłużaj czas i siłę naciągu, ale to po około tygodniu ćwiczeń) i potem puszczasz. Rób to tak, żeby utrzymać wzwód przez około na początku 10 min potem 20 - 30.
 

Podobne tematy

Do góry