• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Sikanie po obrzezaniu całkowitym

Konradek2212

New member
Panowie, czy to normalne ze po zabiegu, gdy sikam, siki lecą 3 strumieniami na rózne strony, zabieg mialem 2 dni temu i do końca nie wiem czy to tak powinno być? Jest to bardzo uciązliwe i czy to mija z czasem?
 

richyrich

Active member
Tak to normalne, strumień ci się unormuje, przeważnie patrząc po forum to 2-5 tygodni, mi zajęło jakieś 3 aż się "wyprostował", także zalecam sikanie na siedząco albo do pisuaru jeśli będziesz w robocie bo obszczasz wszystko łącznie z opatrunkiem co jest uciążliwe 🤪
 

Konradek2212

New member
Na siedząco jeszcze nie próbowałem, przyznam, że jest to uciążliwe bo cały czas opatrunek zasikuje i nie da się go nosić, a co 2h zmieniać to też się nie chce. Spróbuję Twojej taktyki haha
 

Konradek2212

New member
Tak to normalne, strumień ci się unormuje, przeważnie patrząc po forum to 2-5 tygodni, mi zajęło jakieś 3 aż się "wyprostował", także zalecam sikanie na siedząco albo do pisuaru jeśli będziesz w robocie bo obszczasz wszystko łącznie z opatrunkiem co jest uciążliwe 🤪
Jest lepiej ale dalej leci na opatrunek, jest jakiś patent na to czy trzeba to przeczekać?
 

richyrich

Active member
Nie ma, rób tak żeby cewkę mieć na wierzchu, podejrzewam że doktor pierwszy opatrunek ci w ten sposób zrobił i było lepiej niż przy twoich, ja zostawiałem tak z pół żołędzi nieowinięte żeby nie sikać na wszystko, ale na siedząco akurat było raczej bez problemów
 

Podobne tematy

Do góry