• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Sex po obrzedzaniu

dionizy 89r

New member
Sprawa wygląda tak że 6 tygodni temu miałem zabieg całkowitego obrzedzania + usunięcie węzidełka, rana się już ładnie wygoiła ( już jakieś 3 tygodnie temu) szwy same wyleciały i się porozpuszczały niby wszystko ok, ale sex to jest dramat :/ jestem już 33 letnim facetem doświadczonym w seksie, postanowiłem podjąć się całkowitemu obrzedzaniu ponieważ od ponad pół roku walczyłem z nawracającym zapaleniem napletka ( uczulenie na latex itp miałem już tego serdecznie dosyć), lecz normalnie przed zabiegiem mogłem z dziewczyną z którą jestem 8 lat kochać się przez co najmniej pół godziny, a i nawet maratony były standardem, teraz dochodzę po 30 sekundach... już mi siadło na psychikę, lecz nawet podczas masturbacji wydaje mni się że mogę dłużej, lecz sex to dramat, czy to minie? bo po mału żałuje że podjąłem się tej operacji i myślę o wizycie u sexuologa aby jakieś piguły przepisał...
 

amenek5

Active member
Pytanie czy nie za szybko to wszystko. Jak przejrzysz tutaj forum to zdarzają się przypadki że 6 tygodni to ludzie męczą się z nadwrażliwością żołędzia. A ty mówisz o stosunku itp. Moim zdaniem daj sobie trochę więcej czasu.
 

Matiii

Member
Jestem zdania że powinieneś sobie dać przede wszystkim trochę czasu i się nie dołować, bo to również źle wpływa na stosunek seksualny i nie tylko. Jestem 12 dzień po obrzezaniu i przez pierwsze dni było dość ciężko, głównie psychicznie, jeden oswaja się szybciej, drugi natomiast nie. Wszystko po zabiegu musi się ustabilizować, wizualnie może wszystko być zagojone ale rana i miejsce w około potrzebuje czasu, jednak było coś wycinane, podcinane. Jeżeli miałeś nawracające zapalenie napletka i uczulenie na latex, w mojej opinii zrobiłeś właściwie i wziąłeś się do roboty żeby problem zniknął i to ogromny plus. Teraz twoim drugim zadaniem jest żebyś się uspokoił i był cierpliwy, wiem że pisze to z perspektywy osoby która nie miała takiego problemu, jestem w procesie gojenia i nie wiem co przyniesie mi następny dzień, jednak jestem pewien że problem z nadwrażliwością zniknie sam i wszystko ostatecznie wyjdzie na plus🙂 organizm jest tak złożona jednostka że wszystko odbuduje i unormuje
3maj się i dawaj znać, z fartem🙂
 

Matiii

Member
@Kacper7658 Szczerze, coś rana stanęła w miejscu i słabo się goi w okolicy wędzidełka, na napletku wewnętrznym jakieś rany, napisałem do doktora o pilny kontakt, bo nie wiem co to może być i ból przy ściąganiu reszty skóry. Będę dawał znać co i jak
 

Podobne tematy

Do góry