• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Seks w gumie po Low/Tight

Krystiankendroj

Active member
Ogólnie w prezerwatywie mniej czuć tym bardziej po obrzezaniu, ja kupuje skiny te najciensze , próbowałem zwykłych ale to wogole się mija z celem , najlepiej to bez ale albo partnerka bierze tabletki albo spirala albo na ryzyko
Chyba że latasz od panny do panny to wtedy bym nie ryzykował coś złapać w gratisie
 

DonGrande

New member
Wiadomo w gumie odczucia mniejsze, naszczęście jest coś takiego jak tabletki antykoncepcyjne :) swoją drogą ja mam szycie pod samą żołędzią i nie narzekam na odczucia, powiem więcej jest nawet lepiej.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Guma a tabletki to dwa światy. Po pierwsze primo to chronią co najwyżej przed ciążą a guma i przed ciąża i chorobami (jak się puka różne dziwne panny)
Po drugie primo użycie gumy zależy od ciebie a tabletek już nie. Jak się jest w stałym związku i panna chce łykać (tabletki w tym wypadku) to jak najbardziej. Ale jak się puka przypadkowe od czasu do czasu to tylko guma.
 

RandomGuy

Active member
Mi się zdarza, czucie jest ok. Z finałem nie ma problemu, ale przed założeniem polecam ciutkę lubrykantu na żołądź nałożyć, duża różnica będzie :)
 

RandomGuy

Active member
Tak, ale tylko malutką ilość na żołądź, gumka nie ześlizguje się, a odczucia o niebo lepsze, przynajmniej w moim przypadku. Wyczytałem kiedyś ten trick właśnie na reddicie i spróbowałem :)
 

Stulejka1994

Active member
RandomGuy dziękuję za odpowiedź. Fakt faktem Twoje Low bardziej przypomina coś pomiędzy. Ale dziękuje i tak. Każda opinia na wage złota
 

Podobne tematy

Do góry