• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Rozmowa z rodzicami

Kracul

New member
Cześć mam pytanie wydaje mi się że mam za krótkie wędzidełko i chciałbym żeby lekarz to ocenił i ewentualnie wykonał zabieg ale nie wiem jak z rodzicami o tym zagadać jakieś pomysły ?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Zależy jak do takich tematów oni podchodzą. Ludzie są różni. Jednych krępują takie rozmowy inni podchodzą kompletnie na luzie do rozmów z dziećmi na te tematy
 

bhgmiop

Active member
podejdz do nich i powiedz <musze isc do lekarza bo mam problem> jak zapytają o co chodzi to tylko powiesz <chodzi o penisa> i tyle,reszte sami powinni pociągnąć,tylko nie rob zabiegu na nfz u byle kogo,tylko prywatnie najlepiej u kogos dobrego kogo polecają na forum
 

bhgmiop

Active member
Urolog,musisz iść do urologa,najlepiej prywatnie do kogoś z tego forum,pokaż rodzicom to forum i nie daj sobie nic robić na nfz u byle kogo
 

Krystiankendroj

Active member
Tak , powiedz rodzica żeby to zrobić prywatnie bo na NFZ różnie to bywa , no chyba że to kwestia pieniędzy to radziłbym poprostu się wstrzymać przez jakiś czas uzbierać środki na zabieg
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Poznanie z rodzicami Męskie sprawy 2

Podobne tematy

Do góry