• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

piotrpoznan

New member
Cześć wszystkim,
Chciałem zapytać was o przygotowanie do zabiegu ogarnięcia stulejki i krótkiego wędzidełka. Chcę z tematem uderzyć do doktora Tondla. Czy trzeba wykonać wcześniej jakieś badania / przygotować się jakkolwiek? Jest techniczna możliwość na załatwienie tego za jednym spotkaniem? Słyszałem wersję o jakichś badaniach przed zabiegiem w przypadku innych lekarzy, natomiast w jakimś wątku przeczytałem też że doktor Tondel konsultację i zabieg zrobił za jedną wizytą. Potrzebuję tej wiedzy żeby logistycznie wszystko ogarnąć, wszak trudno mi wygospodarować czas ograniczonej aktywności ruchowej, a trzeba w końcu załatwić temat.
 

Teldras

New member
Cześć. Dr. Tondel załatwia wszystko na jednej wizycie, żadnych badań się nie robi. Przychodzisz, krótki wywiad z czym masz problem, czego oczekujesz i kładziesz się na stół.
 
Tak jak kolega napisal powyzej - tez ide na pierwsza wizyte do Dr. Tondela i od razu jestem umowiony na operacje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Podobne tematy

Do góry