• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Przebarwienia, ból żołędzi, czestomocz

PPPP

New member
Cześć wszystkim, prośba o poradę.
Ponad rok temu przebyłem zapalenie cewki moczowej. Zaleczone Macromaxem, po nawrocie Unidox i Levoxa ok. 10 dni.
Po kuracji ustąpiły wszystkie objawy poza przebarwieniami i drobna opuchlizna żołędzi, sina obwódka + pojawiające się na zmianę sine i czerwone plamki. Otrzymałem na to clotrimazolum i pimafucort, bez efektów.
Bylem juz u kilku urologow i dermatologow/wenerologow kazdy z nich twierdzil ze nic mi nie dolega i po leczeniu tak musi być . Robiłem pakiet badań w klinice na choroby wen. + kilkukrotnie posiew i wymaz z cewki. Ostatnio wznowiłem starania zeby się tego pozbyc, bo staje się to coraz bardziej uciążliwe. Ostatni wymaz wskazał enterococcus species (+++) oraz gronkowce koagulazoujemne (+++) wraz z informacją od lekarza że nie wskazuje to na żadna infekcje. W dalszym ciągu główne objawy to pieczenie, bol żołędzi + ww. przebarwienia. Kolejny lekarz zalecil vitaminki A+E oraz Vitella Treox. Widziałem że sporo tematów tu przerobiliście, może coś podpowiecie, pozdrawiam!
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
H Obrzęk i przebarwienia Stulejka 11
K Dziwne biale przebarwienia Inne 10
A Dziwnę przebarwienia na żołedziu Inne 1
D Dziwny kolor penisa - przebarwienia. Inne 2
M Suchy żołądź i przebarwienia Inne 6

Podobne tematy

Do góry