• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem z zapachem penisa

M96

New member
Witam, przejdę od razu do tematu
Jestem dorosłym mężczyzną Od wielu lat zmagam się z "problemem", który dotyczy mojego penisa, a dokładniej jego zapachu. Nie ważne, czy jestem świeżo po prysznicu, czy po całym dniu beż niego - zapach cały czas się utrzymuje. Jest to przykry zapach przypominający zapach zleżałego moczu?Amoniak? - ciężki do opisania Jest BARDZO intensywny i mocno utrudnia mi życie. Dodam, że jestem osobą, która bardzo dba o higiene. Przez kilka lat bagatelizowałem problem i starałem się go zamaskować, ale się nie da... Zrobiłem jakiś czas temu kompleksowe badania tj. Posiew nasienia, moczu dodatkowo badania na Chlamydia Trachomatis, Ureoplama, mycoplama - to zalecił mi lekarz urolog, pomimo że nie jestem osobą rozwiązła seksualnie, mam jedna stała partnerke, która jest zdrowa, a problem wystepowal już wcześniej KAŻDY wynik z powyższych badań okazał się negatywny. Nie mam siły już z tym walczyć, czy ktoś z państwa spotkał się już z takim przypadkiem? Może są państwo mnie w stanie jakoś pokierować, gdzie mogę szukać jeszcze przyczyny? Dodam, że penis wygląda całkowicie normalnie, nie wskazuje na żadne choroby skórne, proszę o pomoc. Pozdrawiam
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Poczytaj może akurat cos dla ciebie.
 

M96

New member
Dziękuję, już napisałem do tych osób z tego wątku, ale z tego co widzę, to nie było ich już dosyć dawno na forum. No, ale jeszcze raz dziękuję za dobre chęci
 

M96

New member
Odswieże temat, z nadzieją ze może ktoś pokonał, to co mi dolega... Cały czas szukam przyczyny... Żadne badania nie wskazują na nic, jestem całkowicie bezsilny, jeżeli problem nie leży w okolicach intymnych, to gdzie mogę jeszcze szukać? Zrobiłem ostatnio badania nerek, wątroby, badanie na kandydoze z krwi, kolejny posiew, który nic nie wykazał, a nawet badanie kalu w kierunku pasozytow - chociaż tu raczej nie sposób szukać powiązań. Żadne leki nie pomagają, żadne badania nie pomagają, co robić? Gdzie mogę jeszcze uderzyć? Może endokrynolog?
 

M96

New member
1. Raczej nie mam problemów z prostatą, chociaż przy oddawaniu moczu, czasami muszę kilkanaście sekund postać, żeby zrobić co trzeba Jakie badania powinienem wykonać w kierunku problemów z prostatą?

2. Stulejki nie mam, grzybicy raczej też nie - biorę teraz flukonazol

3. Chodzenie z odsłoniętą żołędzią już praktykowane, niestety nie pomaga
 

promatyk1

Member
Odn. prostaty to jest osobny (bardzo długi) wątek tu na forum. Możesz przeszukać go odn. zapachów.

Jeśli nie masz grzybicy, to po co bierzesz flukonazol (może Ci tylko popsuć florę bakteryjną, bo jest antybiotykiem)?

Czy namierzyłeś źródło zapachu? Czy to skóra wokół, czy może mocz, a może sam napletek albo żołądź?

Odn. odsłoniętej żołędzi, to jak długo już taki stan praktykujesz (jeśli tylko kilka dni, to może być za krótko; flora bakteryjna musi się zmienić - do tego trzeba czasu - polecam przyzwyczaić się do tego stanu przez pare miesięcy).

Spróbuj przez jakiś czas nie używać żadnej chemii do mycia penisa - sama woda, ew. kup szare mydło, ale najlepiej bez.

Zastanawiałeś się nad tym co jesz i pijesz (dieta też może mieć wpływ)?
 

M96

New member
Zapoznam się bardziej z tematami z problemami prostaty. Flukonazol przepisał lekarz
Źródło zapachu to penis, a dokładniej żołądź, mocz pachnie zupełnie normalnie, ale żołądź pachnie już takim właśnie zlezałym moczem (stęchlizną?) - ostry, bardzo intensywny i nieprzyjemny zapach, wręcz nie da się go nie poczuć przebywając blisko mnie
Do mycia penisa używam żeli do stref intymnych, od firmy ziaja, zazwyczaj kilka razy dziennie.
Jeżeli chodzi o dietę, pije dużo kolorowych napojów, raczej nie prowadzę się jakoś bardzo zdrowo, ale czy to by miało aż taki wpływ na to? Na prawdę nie znam drugiej osoby, która by miala taki problem jak ja.
Dziękuję szanowni koledzy za odzew i zainteresowanie
 

Krystiankendroj

Active member
Antybiotyki, leki , magiczne tabletki
Hujowo jesz hujowo żyjesz i huj śmierdzi
Kiedy ludzie zrozumieją, że tak jak się prowadzą tak działa ta cała maszyna
To nie jest tak że zauważyłeś problem to on nagle się pojawił
Nie
On się powoli tworzył
Przez to jak żyłeś
Co jadłeś
Co robiłeś
Bierz antybiotyki , wytępisz to co cI się tam narobiło, zaraz będziesz miał kolejny problem z jelitami i żołądkiem, kolejne leki będziesz brał, które ci uszkodzą wątrobę, kolejne leki , krew zacznie szwankować, , powodzenia życzę, zadbaj o siebie
 
Zapoznam się bardziej z tematami z problemami prostaty. Flukonazol przepisał lekarz
Źródło zapachu to penis, a dokładniej żołądź, mocz pachnie zupełnie normalnie, ale żołądź pachnie już takim właśnie zlezałym moczem (stęchlizną?) - ostry, bardzo intensywny i nieprzyjemny zapach, wręcz nie da się go nie poczuć przebywając blisko mnie
Do mycia penisa używam żeli do stref intymnych, od firmy ziaja, zazwyczaj kilka razy dziennie.
Jeżeli chodzi o dietę, pije dużo kolorowych napojów, raczej nie prowadzę się jakoś bardzo zdrowo, ale czy to by miało aż taki wpływ na to? Na prawdę nie znam drugiej osoby, która by miala taki problem jak ja.
Dziękuję szanowni koledzy za odzew i zainteresowanie
jak sa problemy z prostatą to moga ci krople moczu na gacie poleciec bo sie nie wysikasz do konca, te kilka kropel moze ci kapnie na gacie i smierdzi :D strzelam
 
@M96 Napisałem priv, ale i tutaj się wypowiem.
Otóż po pierwsze szacunek za bycie w związku, pomimo problemów przed jego zawiązaniem - ja bym nie dał rady wiedząc, że jestem inny, tj. gorszy i że partnerka może mieć każdego, zdrowego gościa.
Po drugie w odróżnieniu ode mnie masz 2 plusy, tj. brak zmian na penisie oraz jest on naturalny.
Ja mam obrzęk/napuchnięcie ujścia cewki oraz miałem zabieg usunięcia stulejki - to ze zmian widocznych.
Ja na Twoim miejscu zrobiłbym TRUS, który miałem robiony 27.10.2021 oraz wczoraj.
Co do reszty Was Panowie, mam pytanie.
Ja pracuję online, tj. na siedząco i może to nie będzie najlepszy przykład, ponieważ w momencie siadania może to być wywołane bardziej niż podczas zwykłego chodzenia, ale spytam.
Jeśli oddacie mocz i nic już nie leci, to: jeśli po wyjściu z toalety usiądziecie lub chodzicie, to czujecie jakikolwiek wypływy moczu?
Mam tutaj na myśli kropelkę, kilka czy może większą ilość?
Ja obecnie idę w piątek zapisać się na zabieg, ponieważ wczorajszy TRUS potwierdził obecność zmian pozapalnych i torbiele z 2021 i muszę się tego pozbyć, pomimo mało przyjemnego zabiegu.
Na chwilę obecną czuję, że moczu wypływa mi za dużo, gdy np. po jego oddaniu usiądę przez komputerem.
Na pewno nie jest to kropelka.
 
  • Like
Reactions: M96

M96

New member
@ChciałbymŻyćNormalnie

Ja z oddawaniem moczu mam tak, że idąc się wysikać nim faktycznie zacznie lecieć, to muszę poczekać z 5-10 sekund, ogólnie czasem jakaś kropla skończy w majtkach, ale nie zauważyłem tego, żebym popuszczał mocz. No chyba, że są to takie ilości, że po prostu tego nie zauważam. Ogólnie u mnie po braniu antybiotyków przez prawie miesiąc nie zauważyłem jakiejkolwiek poprawy, czyli najprawdopodobniej problem u mnie nie występuje na podłożu bakteryjnym. W tym tygodniu mam urologa, więc poproszę go, żebyśmy uderzyli bardziej w jakieś mechaniczne sprawy, typu prostata właśnie, mam tylko nadzieję, że w końcu będzie jakiś przelom w tej sprawie, bo już psychika siada
 
@M96 Popuszczanie nie, natomiast nie jestem pewien (wydaje mi się jednak), czy tak powinno być.
Jeśli Ty napisałeś o kropli, to u mnie jest na 100% więcej, niż kropla.
24.10 byłe u urologa i zasadniczo on nie zajmuje się moim stricte problemem, ale pytał czy przyjmuję jakieś zioła.
Odpowiedziałem, że nie i wypisał:

- Multi URI
- UROPLUS

Miałem to olać, bo sceptycznie podchodzę do herbatek, ale poczytałem opinie o tym na Allegro i np. jedna brzmi: "Kuśka jak nowa.", także ostatecznie wykupiłem te ziółka i od 4.11 przyjmuję je: Multi URI 1x rano, UROPLUS 3x1 - zgodnie z zaleceniami i zobaczę czy po 1,2,3 miesiącach się cokolwiek poprawi ;)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry