• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem z utrzymaniem krwi w żołędziu

DarkenPL

New member
Witam

Mam dziwny problem, gdy mam errekcje krew w żołędziu jest bardzo niestabilna, czasem czuje ze jest 100% twardy jednak po paru sekundach jakby znów staje się miekki i skurcza się, sam trzon jest twardy tak jak być powinno, zastanawiam się co mógłbym zrobić żeby tą krew w żołędziu zatrzymać żeby cały czas był twardy, może jakiś pierścień errekcyjny ktoś próbował? miałby on na celu zatrzymanie krwi wtedy kiedy żołądź jest twarda, i uniemożliwiło by to miękczenie żołedzi jednak, trzeba z tym bardzo uważać, probowalem nawet jakieś tabletki na errekcje nawet raz wziełem viagre dla sprawdzenia i tak jak myslalem, podniecenie na trzonie jest mocniejsze jednak problemu to nie rozwiązuje, żołądź dalej jest mięka oczywiście jak się napne to żołądź twardnieje jednak nie jestem w stanie cały czas się napinać może jest jakaś operacja? z hormonami i krwią wszystko jest w porządku - miałem kiedys stulejke do 18 roku zycia wiec moze przez tą chorobę żołądź nie jest w stanie się ukrwić, jak mógłbym rozwiązać ten problem? moze jest jakaś operacja czy coś? pierścień errekcyjny i zatrzymanie krwi wydaje mi się ostateczności, z góry dzieki za każda odpowiedź
 

Podobne tematy

Do góry