• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem z napletkiem

user1337

New member
Witam jestem młody bo nie jestem jeszcze pełnoletni i odkąd pamiętam mam problem z zsunięciem napletka mianowicie z okolic mosznyn na skórce od penisa idzie czerwona linia która wchodzi do żąłedzi nie do cewki lecz łaczy się z żołędzią przez co nie moge odsunąć napletka co mam robić i co to za choroba
 

dandoo

Active member
Wydaje się, że piszesz o krótkim wędzidełku, ciężko ocenić na słowo, najlepiej jak pójdziesz do lekarza 1 kontaktu a jak coś on Cie dalej pokieruje.
 

amenek5

Active member
Ta linia co idzie od moszny to jest normalne. Każdy ja ma. Natomiast dalej jest wędzidełko. I jeżeli ono jest za krótkie to możesz mieć problem z zsunięciem napletka. Z racji że jesteś niepełnoletni. Sam nic nie zrobisz. Musisz iść z rodzicem do lekarza pierwszego kontaktu albo do chirurga.
 

Trolo

Well-known member
Ta linia to szew który ma każdy. Problem ze zsunięciem napletka może wynikać z wąskiego napletka lub bardzo krótkiego wędzidełka. Musisz dokładnie opisać co Ci przeszkadza albo pokazać wtedy będzie można coś zdecydować. Możesz iść do urologa z rodzicem i wtedy on zdecyduje co dalej będziecie robić.
 

Podobne tematy

Do góry