• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pozostałość po stulejce ? Czy tak to ma byc ?

Killmann

New member
Witam Wszystkich

Pisze do was w takiej sprawie mianowicie mam zamiar w styczniu wziąść urlop i udać się do urologa na jakieś obrzezanie.
Ale nie wiem czy to konieczne bo podczas wzwodu jak i w spoczynku moge ściągnąć napketek różnica jest taka ze gdy swiezo co "stanie" skóra jest jeszcze nie rozciagnieta to czuje lekki dyskomfort jak go odsłonie ale jak ja troche naciągnę to juz mniej i nie wiem czy tak ma być tak czy inaczej pójdę do lekarza żeby sam ocenił.

Wrzucam parę fotek powiedzcie mi co wy o tym sądzicie czy tak ma byc ? Też taki fałdzik napletka jest pod zoledziem jakby byl za dlugi nie wiem.







JAKOŚĆ ZDJĘĆ NIE POWALA ..
 

Trolo

Well-known member
Ja bym nic nie robił, napletek schodzi daleko, nie widać, zeby coś uciskało. Przy pierwszym zsunięciu moze tak być, gorzej jak by było za każdym zsunięciem.
 

Killmann

New member
Wlaśnie na drugim zdjęciu to jest naciągnięty jak go puszcze to robi sie taka fałda i nie wiem czy to jakiś defekt podczas spoczynku widać taki nadmiar gdy mały całkowicie śpi nie wiem czy jakaś plastyka może czy delikatnie go skrucic czy niech zostanie tak jak jest bo jest ok waszym okiem.

Chciałem chodzić ze sciagnientym napletkiem tzw naturalne obrzezanie ale gdy stoji to jeszcze chwile jest ok ale jak zaśnie to zaraz nasuwa się na żołądź nie ma jak go zatrzymać.

Mniej więcej tak jak jest w stanie spoczynku.

 
Ostatnia edycja:

Trolo

Well-known member
Ale w spoczynku to jest normalne, że napletek zakrywa żołądź. Zrobisz jak uważasz, jeżeli chcesz się obrzezać to u kogoś kto Ci to zrobi dobrze żebyś potem nie żałował że ze zdrowego penisa zrobiłeś sobie kalafior.
 

Killmann

New member
Myślałem o Sonomed w Szczecinie u doktora Marcina Sołojewskiego ale tak.to nie wiem gdzie dobrze itp klinika ma dobre opinie itp wydaje mi się że przykładają sie tam do pracy : ] ale jak mówicie że wszystko jest git hmm to chociaż myślę pojde tak o kontrolnie zobaczyć co on powie.
A znacie jakiś sposób aby utrzymać napletka cały czas ściągniętego ?
przeglądałem forum i nic konkretnego nie znalazłem poza jakimiś majtkami które wydaje mi się że nie sprawdza sie w moim wypadku.
 

Killmann

New member
No można tak powiedzieć jak szybko zsuwam i nasuwam napletek to czuje ze ta skóra tam chodzi nie wiem jak to opisać na początku myślałem że moze mam za krótkie wedzidełko bo jak na maksa ciągnę napletek na dół to ciągnie żołądź też wędzidełko no i to czuć nie jest to ból ale takie dziwne uczucie. Podczas stosunku jakoś tego nie odczuwam.

Ale jak moja wybranka robi reczna robote to jest to odczuwalne jak przesadzi trochę za daleko go pociągnie. Ale to nie jest ból
 

amenek5

Active member
Ciężko ci coś doradzić... Niby wszystko wygląda ładnie, no ale domyślam się że ten dyskomfort nie jest zbytnio przyjemny. Poczytaj tutaj trochę na forum. Może jakas plastyka?
 

morgan66

Active member
Są różne stopnie stulejki/przewężenia - u Ciebie w mojej opinii na podstawie zdjęć stopień jest najmniejszy klasyfikowalny, o ile wogóle ona występuje:) Innymi słowy jeśli odczuwasz dyskomfort to Twoja decyzja zrozumiała, ale na forum przewijały się osoby z większym przewężeniem szukając potwierdzenia, że nie trzeba obrzezania:) Inna sprawa, że ten fałd może np. utrudniać zakładnie/powodowac zsuwanie prezerwatywy. Sam oceń. Od siebie dodam, że jeśli obrzezanie się uda (co jednak jest trochę loterią) pod względem estetycznym, przy najlepiej zachowaniu z 1-1,5 cm napletka wew. to będziesz zadowolony. pzdr
 

Killmann

New member
Wizyta już umowiona 11 grudnia ale wcześniej nie bylo.
Mi się wydaje że jest za krótkie wędzidełko bo jak ruszam w gore i w dół to czuje ze go tam ciągnie i cala przyjemność mija taki hamulec nie ma zbytnio swobody jak grubo stanie.

Z obrzezaniem dam chyba sobie spokój ale jakaś plastyka jak mówicie by się przydała. Tak myślę dowiem sie dokladnie 11 grudnia co i jak.
Ale dziękuję wam za pomoc.
 

Krystiankendroj

Active member
No jak wędzidełko za krótkie to można je niby przedłużyć, skóry masz dość dużo dlatego to tak wygląda, nie ma tam żadnej stulejki
Tylko zworc uwagę że wędzidełko to dość " przyjemne " miejsce a każde grzebanie przy tym może ta przyjemność uposledzic
Można też je wyciąć całkowicie ale nie wiem jak to się ma do reszty napletka czy np nie robi się tego wraz z obrzezaniem
 

Podobne tematy

Do góry