• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Potrzebuje oceny i informacji po obrzezaniu czy da się coś zrobić czy nie

konrad2307

New member
Siemano chciał bym sie tylko dowiedzieć czy to się wchłonie bądź jakoś zmieni czy bedzie coś z tym trzeba zrobić chirurgicznie miałem zabieg obrzezania robiony 2 lutego 2022r i chcial bym sie dowiedzieć czy coś się moze zmenic czy nie ma już szans i chciał bym też prosić o opinie jak to wygada czy dobrze czy źle

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

nope

Well-known member
Nie wchłonie się. To źle zszyta tkanka ze sobą która nie jest sama w sobie blizną tylko wypchniętą tkanką która już się ze sobą zrosła. W skrócie zostanie ci już.
Jedyne wyjscie to ponowny zabieg.
Jak sie zdecydujesz na poprawke to polecam szukac sprawdzonego lekarza co sie zna na robocie i umie szyć...
 

konrad2307

New member
Kuzwa tez tak myślałem jestem troche załamany ale wiem ze ludzie maja gorzej ale z drugiej strony jak bym poszedł ponownie da sie to uratować czy to moze pogorszy tylko to sam nie wiem co robić może wiesz gdzie się udać gdzieś niedaleko poznania albo gdzieś
 

latek777

Active member
zawsze mnie śmieszyło takie stwierdzenie, że inni mają gorzej, a co to zmieni w Twoim przypadku kolego?
tak na marginesie kto to szył?????? podaj imię nazwisko tego lekarza, chłop się nie zna na robocie ewidentnie
 

konrad2307

New member
kuzwa boje sie właśnie ze ktoś to jeszcze bardziej spierdzieli tzn wiesz przy bzykaniu czy waleniu nie mam żadnego problemu ale chodzi o wygląd estetyczny nie zamierzam paradować nago po ulicy czy coś ale troche mi to przeszkadza muszę się dowiedzieć czy coś da się z tym zrobić czy nie może jakimś laserem albo coś dzięki za namiary
 

latek777

Active member
Konrad jak Tobie nie preszkadza i sprzęt działa to ja bym nie robił kolejnego zabiegu bo to zawsze jest ryzyko, ale to juz Twoja decyzja, powodzenia oby wszystko się udało:)
 

nope

Well-known member
Ogólnie to w Poznaniu masz eksperta Tondla do którego jezdza ludzie z calej polski na zabiegi w tym również poprawkowe. Jedynie jakbym poprawiał to zatroszczylbym się aby lekarz wyciął jak najmniej napletka wewnętrznego. Po prostu żeby wyciął tylko tyle ile potrzeba. Do tondla to wal bez problemu. Wysłucha i wytłumaczy co da się zrobić. Ogólnie robote masz wykonaną ok ale tylko pod względem działania sprzętu. Estetycznie słabo i trzeba to przyznać że lekarz się nie popisał.
 

nope

Well-known member
Byl.ostatnio tutaj gosc co mial tez takie grudki odstające a zabieg mial dawno temu za małolata i ma je cały czas. Tego nie usunie bo to tkanka jest tak zszyta. Nwm czy jest jakis zabieg na to mniej inwazyjny od obrzezania w postaci korekty blizn laserami itd
 

Podobne tematy

Do góry