• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ponowne obrzezanie

Mendi123

Member
Czesc, bede sie ponownie obrzezal w tym roku, bo 4 lata temu jak sie operowalem u jednego doktorka to juz cos na wstepnie mowil, ze ciezko mu nikte zlapac, bo byla taka bialawa, ledwo widoczna - podkreslil, ze zle wzial.
Teraz po 4 latach oponka ktora mam do okola penisa sie nie wchlonela tkz. podczas spoczynku to mam taki pierscien. Podczas wzwodu wszystko jest dobrze.
Blizna mnie tez boli/powoduje dyskomfort podczas dlugiego i intensywnego stosunku i w jednym miejscu gdzie mam wrazenie, ze pod skora byla nitka to tak jakby czuje bol? dziwne uczucie tam czasami po jakims ostrzejszym seksie.

W kazdym razie chce wejsc pod skalpel jeszcze raz tym razem przejade ponad polowe Polski do dr.Tondel.
Dr.Tondel nadal jest TOP jezeli chodzi o sprawy obrzezania, poprawiania?
Mozna u niego zaplacic dodatkowo i byc pod narkoza? Jakos srednio mi sie widzi zeby od nowa widziec caly ten zabieg i to przezywac - glownie to tego sie obawialem i czulem strach zeby to zrobic, ale w koncu sie za to zabieram.
Na jak dlugo z reguly dostaje sie l4?
 
Hej, wstawisz fotki jak wygląda ten pierścień u Ciebie w spoczynku?
Stosowałeś jakieś maści silikonowe na blizne albo plastry? Nic nie pomogło na blizne?
 
"Jakos srednio mi sie widzi zeby od nowa widziec caly ten zabieg i to przezywac" - Bylem u Dr. Tondela i ani razu nie patrzylem na to co robi Doktor, przez prawie godzine sobie rozmawialismy elegancko.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
L Ponowne obrzezanie ze względu na estetykę Obrzezanie 8
K Ponowne obrzezanie Przed zabiegiem obrzezania 10
E Ponowne obrzezanie Po zabiegu obrzezania 49
K Ponowne obrzezanie. Obrzezanie 6
B Obrzezanie Łódź Obrzezanie 2

Podobne tematy

Do góry