• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Polucje

qwojtekq

New member
Hej mam prawie 19 lat i czesto mam polucje. Pomimo tego, ze masturbuje sie i czasem uprawiam seks czesto budze sie z mokrymi majtkami. Przewaznie sa to srednie ilosci ale np ostatnio obudzilem sie z calym mokrym przodem i bokami slipek. Trwa to moze z 1,5 roku. Czy jest to normalne? Czy powinienem sie zglosic do lekarza
 

Trolo

Well-known member
Nie sądzę, żeby coś działo Ci się złego. Wszystko zależy od tego jak często się masturbujesz i uprawiasz seks. Bo czy to seks czy masturbacja to efekt jest ten sam.
 

amenek5

Active member
Najwyraźniej jeszcze dojrzewasz i nadal to wszystko jest mocno pobudzone. Także nic złego się nie dzieje moim zdaniem
 
Ja mam 36 lat i z uwagi na problemy z penisem nie współżyję, masturbacja również bardzo rzadko.
Zmazy nocne mam odkąd pamiętam.
Najgorsze jest to, że takie zmazy nie pomagają moim problemom z penisem (ponieważ to wszystko się tam dusi w nocy), a jednocześnie nie mam na to wpływu.
Jednym razem obudzę się po prostu w mokrej bieliźnie, innym przyśni mi się okropnie podniecają scena (jakaś idealna dupeczka w różnych scenach) i efekt jest ten sam.
Czy normalne?
Tak.
Niemniej jednak niesprawiedliwe jest to, że jeden np. może zaplanować sobie wypad w kilka osób i spać w jednym pokoju normalnie (wielu moich ziomków nawet nie wie co to jest, a jak powiem, to nigdy nie mieli), a taki dla przykładu ja się krępuję, że z rana obudzę się śmierdzący w mokrych gaciach.
Te zmazy solidnie wykluczyły mnie z wielu fajnych momentów w życiu ;)
 

amenek5

Active member
Ja mam 36 lat i z uwagi na problemy z penisem nie współżyję, masturbacja również bardzo rzadko.
Zmazy nocne mam odkąd pamiętam.
Najgorsze jest to, że takie zmazy nie pomagają moim problemom z penisem (ponieważ to wszystko się tam dusi w nocy), a jednocześnie nie mam na to wpływu.
Jednym razem obudzę się po prostu w mokrej bieliźnie, innym przyśni mi się okropnie podniecają scena (jakaś idealna dupeczka w różnych scenach) i efekt jest ten sam.
Czy normalne?
Tak.
Niemniej jednak niesprawiedliwe jest to, że jeden np. może zaplanować sobie wypad w kilka osób i spać w jednym pokoju normalnie (wielu moich ziomków nawet nie wie co to jest, a jak powiem, to nigdy nie mieli), a taki dla przykładu ja się krępuję, że z rana obudzę się śmierdzący w mokrych gaciach.
Te zmazy solidnie wykluczyły mnie z wielu fajnych momentów w życiu ;)
A dlaczego nie zastosujesz masturbacji np dzień przed wyjazdem, w moim przypadku pamiętam że takie rzeczy bardzo mocno pomagały. A co do znajomych. To kto ci się przyzna, że ma polucje, albo stulejkę... Każdy ma idealnego penisa który ma 20 cm w spoczynku i tyle. Moim zdaniem bardzo mało mężczyzn ma kumpli że mógłby im się z tego tematu zwierzyć czy coś takiego....
 

dandoo

Active member
Ja myśle ze to jest tak naturalne jak okres u kobiet - jedno i drugie zostaje w gaciach, tyle że my Polacy jesteśmy niepotrzebnie wstydliwi, aczkolwiek ja pamiętam za młodych lat jak niektórzy kumple otwarcie mòwili źe muszą sobie ulżyć ale o polucjach nikt nie mòwił hehe a przecież są i będą ;)
 

qwojtekq

New member
Nie sądzę, żeby coś działo Ci się złego. Wszystko zależy od tego jak często się masturbujesz i uprawiasz seks. Bo czy to seks czy masturbacja to efekt jest ten sam.
Nawet i codziennie. A co do polucji to tez zalezy ale np ostatnio 2 razy w tygodniu mialem. Wiec wytryski mam i to spore tylko wlasnie martwi mnie dodatkowo ta ilosc i czestotliwosc polucji
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Polucje Męskie sprawy 4
M Polucje. Męskie sprawy 2
O 2 tygodnie po częściowym obrzezaniu - polucje Po zabiegu obrzezania 1

Podobne tematy

Do góry