• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Plamka na żołędzi

RandomGuy

Active member
Hej, założyłem temat z czystej ciekawości - plamka na żołędzi, którą mam odkąd pamiętam(od dzieciństwa, nie po żadnym przygodnym seksie xD). Nie czuć jej przy dotykaniu, nie boli, nie szczypie itd. Ktoś może wie co to jest/czy da się tego pozbyć?
 

Zib33

Active member
Jeśli masz to "od zawsze", to raczej znamię barwnikowe, jakie się na całym ciele losowo pojawiają. Nie ruszać. Dla pewności możesz przy jakiejś okazji pokazać dermatologowi.
 

toastt

Well-known member
Może to blizna, która powstała przy zabiegu obrzezania. Jeżeli nie boli, nie szczypie, nie powiększa się to nie widzę sensu szukania sposobu na pozbycie się jej. Jeżeli to blizna, to byś chyba musiał sobie zrobić w tym miejscu tatuaż (nawet nie wiem czy jest to możliwe).
 

Krystiankendroj

Active member
T
Hej, założyłem temat z czystej ciekawości - plamka na żołędzi, którą mam odkąd pamiętam(od dzieciństwa, nie po żadnym przygodnym seksie xD). Nie czuć jej przy dotykaniu, nie boli, nie szczypie itd. Ktoś może wie co to jest/czy da się tego pozbyć?
y wez mi powiedz jakiego rodzaju to jest obrzezanie ?
 

RandomGuy

Active member
Może to blizna, która powstała przy zabiegu obrzezania. Jeżeli nie boli, nie szczypie, nie powiększa się to nie widzę sensu szukania sposobu na pozbycie się jej. Jeżeli to blizna, to byś chyba musiał sobie zrobić w tym miejscu tatuaż (nawet nie wiem czy jest to możliwe).
Miałem to przed obrzezaniem.
 

Podobne tematy

Do góry