• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Opuchlizna napletka i czerwony zoladz

Objawy o których piszesz plus antybiotyk który był w czwartek to będzie raczej to co pisałem ale lekarzem nie jestem....Co do zabaw to sam wiesz co i jak było...
 

akryl

New member
Tak mnie boallo gardło że faktycznie bardzo mało jadłem no cóż okaże się we wtorek co się stalo
 

akryl

New member
Lekarz stwierdził zapalenia żołędzia,napletka oraz możliwa grzybice więc mam przyjść na kontrolę za 3 eni
 
Napisze tak....na twoim miejscu jutro poszedłbym do tego drugiego lekarza.Ta maść to steryd który może ale nie musi pogorszyć sprawe.Trzy dni masz jej używać?
 
Idz jutro do tego drugiego lekarza,tym bardziej że piszesz że robi się ciasno.Jak masz stan zapalny od grzybicy to będziesz potrzebował maści na grzybice plus antybiotyk na grzybice.
 
Nie używaj,tylko idz jutro do lekarza.Jest dużo info na necie jak ta maść poniszczyła sprzęt facetom.W twoim przypadku może być podobnie ale nie musi.Używaj do jutra tego rivanolu.
 
Z ulotki wynika że można,nie zmienia to faktu że będziesz potrzebował preparatów o których pisałem...ale jutro medyk niech się wypowie
 

akryl

New member
Czy to możliwe że od tego stanu zapalnego skróciło mi się wędzidełko? Opuchlizna zeszła ale mam wrażenie że napletek stał się bardzo wąski a wędzidełko się skróciło o kilka mm
 

akryl

New member
Grzybica,przepisał flucofast i clotrimazolum,mówił żeby dalej moczyć w tym rivanolu ale o wędzidełku nie powiedziałem bo wczoraj jeszcze mogłem zdjąć napletek,przy zsuwaniu był bol ale się dało.dzis już nie mogę nawet do połowy zsunąć i czuję szczypanie przy dprobie jego zdjęcia
 

Podobne tematy

Do góry